spektakl

"Tajemnica Asterionu" - Teatr SHG

spektakl

"Tajemnica Asterionu" - Teatr SHG

"Tajemnica  Asterionu" - Teatr SHG - Bilety na spektakl teatralny

Brutalne morderstwo starej panny Waters daje początek pozornie tylko nieskomplikowanemu śledztwu. Alibi oskarżonego okazuje się jednak nieprzekonujące, w zeznaniach świadków łatwo dostrzec luki.
Kłamstwa się nawarstwiają, motywy zbrodni mnożą, a morderca wciąż pozostaje nieznany. Wydaje się, że tylko wybitny prawnik, Sir Howard, jest w stanie odkryć prawdę, ale nawet on będzie musiał uruchomić wszystkie swe "małe szare komórki", by ująć sprawcę. Tylko czym, u diabła, jest ten asterion?

Brytyjski humor, zabawa konwencją, barwne postaci, dowcipne dialogi, szczypta tajemniczości i nutka grozy sprawiają, że "Tajemnica Asterionu" to komedia kryminalna godna najlepszych klasyków tego gatunku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Tajemnica Asterionu" - Teatr SHG

Świetna sztuk, znakomita gra aktorów serdecznie polecam !!!
Świetna sztuka w wykonaniu bardzo młodych aktorów. Zabawa scenografią, światłami, gra aktorów, odnosiłem czasami wrażenie, że to nie sztuka a rzeczywistość, jakbym był jednym z nich. Wielkie brawa Panowie i Panie wielkie brawa reżyser!!!
Bardzo dobry spektakl. Świetny scenariusz - wcale nie oczywisty. Rewelacyjne pomysły reżyserskie na pokazanie fabuły. No i liczne małe smaczki typu "Stop. To już było...", "Proszę wstać sąd idzie", czy rekonstrukcja wydarzeń. Naprawdę bardzo dobrze się bawiłam. Jedyne do czego można się przyczepić to, że Pani Waters powinna być wyraźnie "podstarzona" (może peruka?) :-) Ale elegancka jak najbardziej. Świetny spektakl. Wielkie brawa i gratulacje za pomysły i grę aktorską. :-)

Polecane z kategorii spektakl