spektakl

Tańcząca Choinka

spektakl

Tańcząca Choinka

Tańcząca Choinka - Bilety na spektakl teatralny
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Spektakl w wykonaniu aktorów TEATRU BANASIÓW z Warszawy.
Pierwszy śnieg przykrył las… Wszyscy układają się do długiego, zimowego snu. Tylko krasnal ma mnóstwo pracy. Musi przygotować prezenty dla wszystkich Dzieci, z okazji zbliżających się świąt. Do Dzieci przyjdzie Święty Mikołaj... Leśną, przedświąteczną ciszę zakłóca drwal, który chce wyciąć najpiękniejsze drzewko. Choinka błaga go o litość, a przerażony Drwal ucieka. I cóż się dziwić, jeśli nawet Krasnal, który zna wszystkie bajki nie wiedział, że Choinka mówi! Nie wiedział też, że dawniej to ludzie przychodzili do lasu i tam odświętnie ubierali Choinkę, która z wdzięczności, w noc Wigilijną, tańczyła dla nich.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Tańcząca Choinka

Bardzo dobre przedstawienie, pełne śpiewu radości - na okres świąteczny Bożonarodzeniowy
Iwona 01.02.2022 17:37
Było fajnie dzieci zadowolone, dużo śmiechu.
Aneta 31.01.2022 12:12
Średnio zadowolona. Dzieci czekały na prezent od św mikołaja. Nawet nie mogły się z. Nim przywitać. Widziałam zawiedzione minki dzieciaczków. I wielkie rozczarowanie. Można było im wreczyc od św mikołaja po lizaku za 20 gr. Następnym razem bym nie poszła.
Jowita 31.01.2022 12:11
Wspaniale ;-) Tylko wielka szkoda, że dopiero w tym roku odkryliśmy tą inicjatywę BCK.
Joanna 31.01.2022 09:35
Widowisko bardzo przyjemne dla dzieci, włączające do działania, zapadające w ucho piosenki.
Kamila 11.12.2021 08:42
Wnuczka zadowolona. Bardzo podobał jej się Mikołaj.
ewa 05.12.2016 18:19
NCK ma najlepsze wydarzenia w Krakowie!
Anna S. 04.12.2016 17:53
Przedstawienie i cała oprawa sceniczna bardzo piękna. Uwazam jednak, że bardzo nie trafiony był pomysł z rozdawaniem prezentów na scenie tzn. chodzi mi o organizacje tego. Uważam, że podział na dzieci z prezentami i bez prezentów bo okropny zwłaszcza dla dzieci. Cześć dzieci, których rodzice przekazali organizatorom prezenty prEd przedstawieniem była wywoływana na scenę po nazwisku, aby odebrać prezent od Mikołaja i zrobić sobie z nim zdjęcie. Natomiast pozostałe dzieci, których rodzice nie mieli prezentu bo np. nie wiedzieli o takiej możliwości lub ich na to nie stać siedziały w wielkim smutku przyglądając sie temu albo płacząc co jest oczywiste bo co miały sobie pomyśleć? Ze Mikołaj nic dla nich nie ma? Uważam że na przyszłość jeżeli bedą Państwo organizować takie świąteczne występy to można przynajmniej każdemu dziecku kupić chociaż za 1zl czekoladę lub batonika i każde dziecko podchodzi do Mikołaja i otrzymuje upominek. Myślę, że nikt na tym by nie stracił bo cena 20zl za osobę dorosłą plus 15 zł za dziecko jest wystarczająca na pokrycie jednej czekolady. Trzeba kochać wszystkie dzieci!!!!!! Wesołych Świąt!!!!
Kati 04.12.2016 11:41

Polecane z kategorii spektakl