Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

spektakl

Taneczna Podróż Dookoła Świata

spektakl

Taneczna Podróż Dookoła Świata

Taneczna Podróż Dookoła Świata - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

60 minutowy spektakl taneczno – edukacyjny.

Pewnego dnia, podczas rozgrzewki na sali tanecznej toczy się zacięta dyskusja i spór. Nie jest to zwykła kłótnia, ale bitwa taneczna.

Zapytacie pewnie: dlaczego i o co? Odwieczne pytanie ,,Być albo nie być”, który taniec jest najważniejszy: balet, czy hip hop? Czy może?

Aby wyjaśnić raz na zawsze ten spór nauczyciel tańca postanawiazabrać głównych bohaterów w daleką podróż, podczas której odkryją oni najsłynniejsze tańce, muzykę i kulturę różnych zakątków świata.

No to wyruszamy.

Na początek zaglądamy do Rosji, odwiedzamy też Francję, gdzie króluje najbardziej popisowy przebój parkietów. Ktoś z Was wie z jakiego tańca słynie Paryż?

Pojedziemy do gorącej Hiszpanii, ruszymy dalej, aż do Argentyny i USA. Zawitamy na plażę wyspy Haiti z tańcem Hula, zwiedzimy tajemniczą Japonię oraz Indie, gdzie poznamy kulturę wschodu.

Zatańczymy Afro, a na zakończenie podróży do wspólnej zabawy porwie nas... Nie! Tego nie zdradzimy, będzie trochę emocji. Jak to w podróży.

Jedno jest pewne – dobra zabawa, porywająca muzyka, barwne kostiumy i ogólnie niezła jazda. Będzie to także niepowtarzalna lekcja muzyki, nauka o odległych kulturach i ekspresowa nauka tańca.

Czy jesteście gotowi na taką wyprawę? Radzimy, przygotujcie się do niej, weźcie ze sobą wygodne buty, przewiewne ubranie no i może przyjaciela – to podstawa, bo nie usiedzicie spokojnie naswoich miejscach. Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

07.05.2023, 12:00 Teatr Palladium
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Taneczna Podróż Dookoła Świata

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl