Dajcie mi Tenora! - Bilety na spektakl teatralny

"Dajcie mi tenora!" to szalona komedia o... narodzinach gwiazdy. Kilkadziesiąt minut rewelacyjnej zabawy, toczącej się w zwariowanym środowisku artystycznym.

Obsada
Marek Kaliszuk / Artur Chamski
Katarzyna Żak / Katarzyna Skrzynecka / Elżbieta Romanowska
Olaf Lubaszenko / Grzegorz Halama / Jacek Lenartowicz
Wojciech Wysocki
Marta Marzęcka / Marta Wierzbicka
Katarzyna Zielińska / Andżelika Piechowiak
Hiroaki Murakami / Łukasz Gosławski
Anna Gornostaj / Halina Bednarz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

Recenzje i opinie: Dajcie mi Tenora!

Naprawdę polecamy, fajny spektakl, jest i humor i dobra gra aktorska, na dużym poziomie. Szczególne brawa dla Marka Kaliszczuka ale przede wszystkim dla Wojciecha Wysockiego , świetny aktor dający z siebie 100%
Alicja 20.09.2021 15:06
Ciekawy spektakl z wątkami humorystycznymi. Perfekcyjna, w każdej minucie gra aktorska. Gorąco polecam, a z pewnością będzie to miło spędzony czas.
Byliśmy z mężem i bawiliśmy się rewelacyjnie. Jeszcze policzki mnie bolą od śmiechu. Każdy z występujących aktorów wypadł rewelacyjnie. Teksty super. Jak dla nas 11/10. POLECAMY!!!
Wspaniały spektakl, pełen zwrotów akcji trzymający widza w napięciu i dobrym nastroju do ostatnich minut ! Do tego znakomita obsada. Polecam serdecznie
Można obejrzeć .Rewelacji nie było.
Warto, warto, warto, zabrałam do teatru mojego 80 letniego ojca, był to jego pierwszy raz - wyszedł zachwycony! Bardzo dziękuję!
Świetny spektakl, bardzo zabawny. Najbardziej zabawna kreacja Pani Skrzyneckiej, ale główna rola Pana Kaliszuka też super, wszyscy aktorzy byli świetni. Polecam wszystkim chcącym spędzić miły wieczór dobrze się bawiąc.
Benny Hill na żywo. Niby śmieszne, ale głupie, aż w końcu mało śmieszne. Grzegorz Halama - Włoch ze wschodnim akcentem, ruchami przypominał typowego "Pana Józka, hodowcę drobiu z Chociul" lub "Śpiewającą Bakterię" (kto kojarzy Halamę z wcześniejszych lat, będzie wiedział). Całościowo 3+.
jacekmalkowski76@.com
Super zabawa
rewelacyjna zabawa dla starszych i dla młodszych :)
warto wybrać się na ten spektakl
Bardzo fajna komedyjka o lekkim zabarwieniu erotycznym i rewelacyjną grą znakomitych aktorów.
Byliśmy zachwyceni całością imprezy.Serdeczne dzięki.Do zobaczenia.
Dobry spektakl , w miłej eleganckiej oprawie jedyny minus to mały parking czyli problem z zaparkowaniem samochodu . Polecam to miejsce i zachęcam do obejrzenia sztuki w dobrej obsadzie ,pełnej humoru .
Świetne przedstawienie, można się popłakać ze śmiechu. Doborowa obsada i mega klimat. Polecam.
Super spektakl.Polecam
Sympatyczna bardzo sztuka. Lubaszenko boski....
Świetna komedia,fajna zabawa polecam!
Piękne przedstawienie, bardzo zabawne, Marek Kaliszuk znakomicie śpiewa, no i ta obsada.....
Bardzo ciekawa i zabawna akcja. Choć pierwszy akt był troszkę przynudny... Drugi bardzo śmieszny!
Fantastyczna zabawa i nieustający śmiech. Fantastyczna gra aktorska. Zapomnieliśmy o kinie, koniecznie chcemy pójść na inne spektakle. Gorąco polecamy !!!!!
Pierwsza część spektaklu była mało zabawna i ciągnęła się długo. W drugiej części akcja nabrała tępa i właściwie ten drugi akt uratował spektakl. Pozytywnie zaskoczył mnie Artur Chamski.
Nastawiłam się na super zabawną komedię, ale pierwsza jej część mnie nie "porwała". Za to po przerwie śmiałam się niemal bez przerwy. Czas spędzony na "Dajcie mi tenora" nie był czasem straconym. Poza tym obserwowałam grę aktorów z bardzo bliska, co jeszcze bardziej podniosło atrakcyjność odbioru. Gorąco polecam - na chandrę i nie tylko.
It was great show, we enjoyed every minute of it. I can only recommend it. 5*
Gorąco polecam! Pełen humoru spektakl, wartka akcja i zdolni aktorzy.
Bardzo fajna sztuka!!!!
Brawuraowa gra aktorska ,godana podziwu , oby tak dalej
Rewelacja, wspaniała gra Wszystkich aktorów ale szczególnie Pan Olaf Lubaszenko,Pani Skrzynecka no i oczywiście Pan Artur świetny głos.Dawno tak dobrze się nie bawiłam i śmiałam,bardzo miło spędziliśmy ten wieczór.Dziekujemy
Jeśli ktoś jeszcze nie wie, że pan Lenartowicz ma genialny talent komediowy, to koniecznie powinien go zobaczyć w roli Tito. Do tego zaskakująco dobrze śpiewający Marek Kaliszczuk, przesympatyczna i ponętna Elżbieta Romanowska, Zielińska jako kipiącą zazdrością energiczna Włoszka, Marta Wierzbicka - dużo lepsza niż w Kiedy kota nie ma..., boski Hiroaki Murakami jako boy hotelowy i Andrzej Blumenfeld z cudowną mimiką tworzą niesamowicie śmieszną mieszankę. Gorąco polecam!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl