Gwiazda i ja - Bilety na spektakl teatralny

"Gwiazda i ja" to jeden z największych broadwayowskich hitów.

Rewelacyjna komedia oparta na prawdziwym zdarzeniu z 1985 roku, kiedy to legenda ekranu ? Bette Davies ? przybyła do domu nikomu nieznanej gospodyni domowej Elizabeth Fuller w Connecticut. Gwiazda miała się jedynie zatrzymać na noc, została jednak na cały miesiąc. Ta zabawna historia stała się uniwersalnym pretekstem do pokazania prawdziwego oblicza naszych idoli, bałwochwalczego stosunku do aktorów srebrnego ekranu, uwielbienia jakim darzymy celebrytów i złudnych pozorów świata show biznesu.

W roli wielkiej gwiazdy srebrnego ekranu zobaczymy Magdalenę Zawadzką, która dla polskiej widowni jest taką samą aktorską legendą, jaką była Bette Davis dla amerykańskiej publiczności. Partneruje jej jedna z ulubionych przez Państwa komediowych aktorek Anna Gornostaj. Jest to jej jubileusz pracy artystycznej. 30 lat na scenie i w filmie.
Obok naszych głównych bohaterek zobaczycie państwo Barbarę Kurzaj i Cezarego Morawskiego, który jest również reżyserem spektaklu. Przewrotne dialogi, zabawne sytuacje i dowcipna riposta to dodatkowe walory tej znakomitej sztuki.

Autorka Elizabeth Fuller dzięki znakomitemu ujęciu w dramat swojej ,,przygody z Gwiazdą? stała się jedną z najbardziej znanych literackich celebrytek w Ameryce.

Występują:
Magdalena Zawadzka
Anna Gornostaj

Piosenkę finałową śpiewa Natalia Sikora
Tekst Elizabeth Fuller

Tytuł oryginalny ?Ja i Jezebel? w przekładzie Julity Grodek
Reżyseria Cezary Morawski
Scenografia Dorota Banasik
Kostiumy Elżbieta Tolak
Muzyka Agnieszka Putkiewicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Gwiazda i ja

Bardzo przyjemny ładny spektakl, ciekawa treść, bardzo dobra gra obydwu pań.
Bardzo fajna sztuka, świetnie zagrana!
Świetny spektakl z udziałem wspaniałych dwóch aktorek.Świetna sala bardzo akustyczna. Polecam Iwona
Ania z Kanady 30.10.2016 18:23

Polecane z kategorii spektakl