spektakl Teatr Capitol - Spektakle

Hawaje, czyli przygody siostry Jane

spektakl Teatr Capitol - Spektakle

Hawaje, czyli przygody siostry Jane

Hawaje, czyli przygody siostry Jane - Bilety na spektakl teatralny

Polska pra-premiera brytyjskiej komedii "Hawaje, czyli przygody siostry Jane"

Czy powieści romantyczne to fikcja, a bohaterowie to zmyślone postaci uwikłane w szaloną historię miłosną? Otóż nie zawsze! Jak się okazuje najlepsza historia miłosna może mieć początek w bardzo nieoczekiwanych okolicznościach, a Hawaje to miejsce, gdzie wszystko może się zdarzyć!

Szalona autorka harlequinów Vivian, desperacko pragnie przeżyć swój pierwszy raz... Wydawać by się mogło, że plan jest bliski realizacji a weekend z niedawno poznanym Edgarem zapowiada się obiecująco, gdyby nie… Betty - żona niedoszłego kochanka, która przyłapała parę! Nieudane plany romansowe to jednak nie jedyny problem Vivian. Pisarka bowiem musi napisać nową książkę, wydawnictwo coraz bardziej się niecierpliwi, czas ucieka, a natchnienia brak.

Sprytna pisarka w zaistniałej sytuacji dostrzega jednak pewną korzyść, a w jej głowie powstaje iście szatański plan - nadciągająca awantura „małżeńska” może stać się inspiracją do jej nowej powieści!

Wydarzenia nabierają tempa i sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy do domu Edgara i Betty zaczyna przybywać coraz więcej nieproszonych gości, którzy jak się później okaże nie do końca są przypadkowi!

Hawaje, czyli przygody siostry Jane to seria komicznych wydarzeń i zaskakujących sytuacji, pomyłek, trzaskających drzwi i historii z przeszłości tworzących nieprawdopodobny chaos. Dzięki głównej bohaterce uzbrojonej w dyktafon wszyscy wkoło zostają bohaterami gorącego romansu, który rozgrywa się w pięknej scenerii Hawajów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Hawaje, czyli przygody siostry Jane

Super spektakl, świetni aktorzy, poszłabym chętnie jeszcze raz, polecam gorąco!!!
Bawiliśmy się cudownie. Popłakałam się ze śmiechu. Dziękuję za pyszną zabawę.
Wspaniały spektakl
Sztuka idealna na Sylwestra, dużo humoru. Jeśli chodzi o organizacje to jak zwykle bez zarzutu. Korzystamy już od 4 lat! Zachęcam i pozdrawiam
Troszkę rozciągnięte zakończenie, ale i tak polecam - kupa śmiechu :)
Spektakl godny polecenia, świetny ubaw dla każdego, niezależnie od wieku :)Sceny pełne humoru słownego i sytuacyjnego.Rewelacyjnie gra Barbara Kurzaj, ale i reszcie aktorów nie można nic zarzucić.
Doskonała gra aktorska !!!!Świetna zabawa. Gorąco polecam
Śmiesznie, sympatycznie, profesjonalnie :) Sztuka lekka i wesoła, taka jak lubię :)
Udany wieczór, świetna gra aktorow
Świetna gra aktorów. Dobra zabawa.
przedstawienie super, miło spędzony czas POLECAM
Jest ok. Widywałem lepsze w tym teatrze, ale widywałem i dużo gorsze :)

Polecane z kategorii spektakl