spektakl Teatr Capitol - Spektakle

Pomalu, a jeszcze raz!

spektakl Teatr Capitol - Spektakle

Pomalu, a jeszcze raz!

Pomalu, a jeszcze raz! - Bilety na spektakl teatralny

Igor Šebo

Pomalu, a jeszcze raz!

Akcja tej polsko-czeskiej komedii rozgrywa się w teatrze. Teatr podglądamy od kulis, w trakcie przygotowań do premiery, nad którą zawisła niespodziewana katastrofa - umiera odtwórca jednej z głównych ról. Kryzys poważny, nie ma się z czego śmiać, wydaje się, że premiera się nie odbędzie. A jednak, cudem znajduje się kandydat na zastępstwo. Wszystko byłoby dobrze, tylko że jest on ...Słowakiem z Pragi. W spektaklu lekki, inteligentny humor łączy się z lirycznymi piosenkami. Komedia omyłek językowych, obyczajowych, z dystansem i mądrze żartuje ze stereotypów narodowych. Jeśli to, co dzieje się na scenie może zdarzyć się również w rzeczywistości - a znawcy tematu twierdzą, że to całkiem prawdopodobne - nie pozostaje nam nic innego, jak uwierzyć, że w teatrze może zdarzyć się wszystko!

Występują:

Hanna Śleszyńska

Olga Bończyk

Igor Šebo

Krzysztof Tyniec/Robert Talarczyk

Przekład

Jolanta Król

Reżyseria

Robert Talarczyk

Muzyka

Jiři Toufar

Scenografia

Michał Urban

Ruch sceniczny

Jolanta Gabor

Teksty piosenek

Robert Talarczyk i Paweł Cmiral

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Pomalu, a jeszcze raz!

Znakomite przedstawienie. Piękne, liryczne piosenki. Mnie zachwyciła szczególnie piosenka o komediantach śpiewana przez Roberta Talarczyka. To był bardzo miły wieczór.
Kupilam bilet dla mamy. Aktorzy znani ale sztuka słaba niestety, wróciła niezadowolona... Jednym słowem groch-kapusta.
Dziękujemy niesamowity wieczór wypełniony humorem śmiechem . Wspaniała obsada i świetnie grane postacie. Dawno tak nie bawiliśmy się. Było nas czworo.Pozdrswiam Dziękujemy Zofia Darek Grażyna Mirek
Rewelacyjne przedstawienie! Polecam!
Spektakl super, uśmiałem się do łez
Świetny spektakl, pełen dobrego humoru. Znakomite głosy aktorów i umiejetność zgrabnego wyjścia z trudnej sytuacji (śmiech) sprawia, że wszystko wyglada bardzo natura je. Bardzo dobrze jest wrócić do teatru po długiej przerwie.
Śmiesznie, relaksująco
Zabawa na całego aż do łez. Gra aktorska niesamowita.!!!!!! Nawet najwieksze ponuraki będą się bawić na tym spektaklu super dobrze!!!!!!Teatr Capitol to zawsze jest gwarantowana zabawa. Tak trzymać

Polecane z kategorii spektakl