spektakl Teatr Capitol - Spektakle

Przekręt (nie)doskonały

spektakl Teatr Capitol - Spektakle

Przekręt (nie)doskonały

Przekręt (nie)doskonały - Bilety na spektakl teatralny

Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” to smakowity kąsek dla wielbicieli komedii. Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzić do wielu zaskakujących zdarzeń. Zwłaszcza, gdy metody na pomnożenie pieniędzy nie do końca są uczciwe. Co może się wydarzyć, gdy przekręt wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze jest Panna Flint?

Feeria błyskotliwych żartów i nagłych zwrotów akcji w brawurowym wykonaniu lubianych aktorów to gwarancja doskonałej zabawy. Splot zaskakujących zdarzeń zachwyca humorem i dowcipem. A wszystko za sprawą pewnej tajemniczej Panny Flint, od której zaczyna się wielki przekręt finansowy.

Polską prapremierę komedii autorstwa mistrzów gatunku: Donalda Churchilla i Petera Yeldhmana wyreżyserował Andrzej Rozhin. W spektaklu występują znakomici aktorzy, scenografię zaprojektowała Dorota Banasik, a przepiękne kostiumy są autorstwa Doroty Roqueplo. Całość sprawia, że widzowie mają okazję zobaczyć przedstawienie najwyższej próby.

Czy nasi bohaterowie znaleźli sposób na doskonały przekręt? A jeśli tak, to jaki?

Przyjdź do Teatru Capitol, a wszystkiego się dowiesz!

Tylko ciiii… Nic nie mów sąsiadom ;)

Światowa premiera klasycznej komedii odbyła się w Theatre Royal Windsor w 1984 roku i od tego czasu praktycznie nie schodzi z afisza. Ogromny sukces spektaklu zaowocował tłumaczeniem tekstu na 15 języków. Pomimo upływu czasu temat przekrętów jest wciąż aktualny. Na pierwszych stronach gazet jest coraz więcej nagłówków o aferach i malwersacjach finansowych z politykami, urzędnikami i celebrytami w rolach głównych. Podobnie jest w naszym przedstawieniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Przekręt (nie)doskonały

Trochę zawiodłem się na przedstawionej sztuce. To najsłabsza komedia na jakiej byłem w Capitolu
Bardzo słaba gra aktorów, mieliśmy wrażenie jakby zupelnie nie przygotowali się do gry i próbowali coś zagrać wymyślając na poczekaniu. Wielkie rozczarowanie podkreśla fakt, że po pierwszym akcie opuściliśmy Teatr Capitol.....
Wspaniały spektakl! Dawno się tak dobrze nie bawiłam! Polecam gorąco
Super komedia, gra aktorów świetna. Test bardzo klimatyczny . Zabawa przednia, gorąco polecam.
Spektakl fantastyczny. Gra aktorów doskonała. Cały spektakl z mnóstwem gagów. Mimika Rafała Cieszyńskiego zasługuje na uznanie
Było super zabawnie, pokecam zdecydowanie innym!!!!
Cyganeczka 17.02.2020 18:30
spektakl świetny, bawiliśmy się wybornie, doskonała obsada, genialny kontakt z publicznością
Spektakl super, świetna zabawa, wspaniałe aktorstwo. Polecam
Mega zabawny spektakl, świetna gra aktorów. Idealny początek weekendu 🙂
Super spektakl. Świetna gra aktorów - w szczególności P. Rafała Cieszyńskiego. Serdecznie polecam :) ;)
Fantastyczny spektakl. Serdecznie polecamy
Bardzo zabawna intryga, doskonała gra aktorów (znakomita obsada), rozrywka godna polecenia.
Fantastyczny spektakl . Bawiliśmy się super 😀
Ciekawy spektakl z humorem na poziomie
Świetna sztuka, bardzo zabawna, dobrze zagrana. Świetnie się bawiliśmy
Sztuka przyjemna, ale nie zachwyciła mnie i niestety intryga nie jest aż tak zawiła, jakby mogła być. Bogdan Kalus mistrz!! Rafał Cieszyński też daje radę.
Dobra zabawa, wspaniała obsada
spektakl świetny, natomiast był duży problem ze słyszalnością. Siedzieliśmy w 7 rzędzie wiec niezbyt daleko od sceny a momentami trudno było usłyszeć i zrozumieć dialogi aktorów. Za grę aktorską 5 gwiazdek za nagłośnienie 3. Myślę że należałoby zamontować mikrofony nad sceną.
Dobry spektakl, ciekawie się rozwinął po rozweselającym początku. Świetna gra Joanny Moro! Dobra organizacja imprezy, zabrakło jedynie lepszych oznaczeń kierunku do toalet i do sali (przy tłumie ludzi nie sposób dojrzeć, w którą stronę się udać)
Polecam! Aktorzy grali fantastycznie, a sztuka była zabawna (szczególnie druga część). Jedynym mankamentem było to, że część widowni nie potrafiła się należycie zachować - na sali bardzo często odzywały się telefony, co w pewnym momencie zdenerwowało już samego P.Nowickiego (nic dziwnego). Mimo to wieczór uważam za bardzo udany.
Bardzo dobry spektakl. Ciekawy narracja i fabuła. Polecam wszystkim.
Rewelacyjny spektakl o aktualnych zawsze treściach. Doskonała gra aktorska , dobre tempo - słowem świetna 2 godzinna zabawa
Świetny spektakl. Polecam!
Wspaniałe przedstawienie, doskonała obsada.
ŚREDNIA GRA AKTORÓW
Bardzo sympatyczne przedstawienie chociaż początkowo trąciło nudą. w efekcie końcowym podobało nam się i byliśmy zadowoleni
Bardzo fajny spektakl z duża ilością humoru (aczkolwiek bardzo specyficznego) godny polecenia. Ciekawa fabuła, znakomite role aktorów zwłaszcza Pana Łukasz Nowickiego. Dziękuję i polecam :). Jedyna nieciekawa sytuacja to zachowanie przed spektaklem Pani która reprezentowała Warszawski Capitol, gdyż na moją prośbę o możliwość krótkiego spotkania po spektaklu z aktorami w celu podziękowania i możliwości zdobycia autografów aktorów, stwierdziła, że " organizator nie zapewnia takiej możliwości i dlatego nie będzie to możliwe", .... Ponieważ często bywam we Wrocławiu na sztukach tzw. wyjazdowych teatrów Warszawskich nigdy się z tym nie spotkałem, zwłaszcza Menedżer Teatru Kwadrat nie tylko nie ma z tym problemu ale wręcz organizuje krótkie spotkania po spektaklach, które są miłe zarówno dla aktorów jak i widzów.
Wyjątkowa nuda + drewniane aktorstwo. Wyszliśmy. Strata czasu.
Świetna zabawa. Polecam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl