spektakl
Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Na Cygańską nutę

spektakl

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Na Cygańską nutę

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Na Cygańską nutę - Bilety na spektakl teatralny

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Na Cygańską nutę - Rzeszów Filharmonia Podkarpacka | Bilety na spektakl teatralny

Gdzie mieszka miłość? Wiadomo - w cygańskim taborze, wśród ludzi ceniących sobie wolność i niezależność. Koncert muzyki niezwykle dynamicznej, a przy tym zmysłowej, nierozłącznie kojarzącej się z kolorowymi strojami - oto propozycja spędzenia niezapomnianego wieczoru "Na cygańską nutę". Przed Państwem roztańczone czardasze, roześmiani wokaliści, płaczące skrzypce, przegląd najpiękniejszych arii operowych, operetkowych i musicalowych kojarzących się z Cyganami - od "Trubadura" i "Carmen" po "Cygańską miłość" i "Dzwonnika z Notre Dame". A do tego porcja ognistego folkloru Romów z całej Europy, od Hiszpanii i Francji po Węgry i Bałkany - rytmy gorące jak palinka i papryka oraz słodkie jak tokaj... Zapraszamy do wspólnej zabawy i śpiewania razem z nami "Ore ore"!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bardzo zróżnicowany koncert po względem muzyki, od poważnej po cygańską. Piękne przedstawienie, na wysokim poziomie, bardzo mile spędzony wieczór zarówno dla starszych osób jak i młodszych.
REWELACYJNY KLASA SAMA W SOBIE
SUPER koncert
Jestem pełna podziwu dla artystów, jednak czegoś mi tutaj zabrakło, niestety... Brak synchronizacji w tańcu. Piękna barwa głosu Jany Tatarovej i Eleny Rutkowskiej. Wielkie brawa dla Eleny Rutkowskiej za jej magiczną osobowość i cygańską duszę!
Głosy solistów przepiękne,czysto brzmiące,współgrające ze sobą.Mnie podobalo się połączenie operetki z cygańskimi klimatami.Moja mama wolałaby aby było wiecej klimatu operetkowego.Przeszkadzało nam natomiast robienie zdjęć z fleszem (publiczność) i w niektórych momentach błedy panów oświetleniowców.