spektakl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

spektakl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Bilety na spektakl teatralny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Białystok | Kupuj Bilety Online

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny organizuje na terenie całej Polski rodzinne spektakle, łączące w sobie pokazy sztuk wizualnych z grą aktorów, muzyką i projekcjami multimedialnymi. Podczas naszych spektakli można zobaczyć m.in.: pokazy Malowania Piaskiem, Malowania Światłem, Speed Painting oraz wiele innych. Wszystkie pokazy wykonywane są na żywo na oczach publiczności!
Teatr Piasku jest częścią Galitsyna Art Group, założonej przez Tetianę Galitsynę, zwyciężczynię programu „Mam Talent” oraz prekursorkę sztuki Malowania Piaskiem w Polsce.
Galitsyna Art Group wykonuje również dedykowane pokazy na eventy firmowe i rodzinne na terenie całej Polski oraz za granicą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Super, przepiękne przedstawienie.Gorąco polecam, dzieci zachwycone,3letnia Marianna siedziała wpatrzona jak w obrazek,a ciężko ją utrzymać w jednym miejscu 😉
Widowisko piękne. Pokaz malowania światłem, piaskiem i śniegiem wyjątkowe i niezwykłe.
Wspaniałe przedstawienie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jesteśmy pod wrażeniem sztuki malowania piaskiem, światłem w czasie rzeczywistym. Moc wrażeń, a i śmiechu nie zabrakło. Polecamy!
Polecam! dzieci ale i dorośli zachwyceni :D szkoda tylko, bo mogło trwać duuuużo dłużej :D
Występ wspaniały, dzieciom bardzo się podobał. Organizacja rozmieszczenia miejsc fatalna. Bilety kupione w pierwszym rzędzie za 90 zł za miejsce od sceny oddalone pół kilometra. Jedynie domyślaliśmy się co robią aktorzy na scenie bo dojrzeć ich nie było sposób.
ogólnie . w częsci rysunek piaskiem -dobry. część narracyjna -bardzo skrócona wersja i mało przekonywująca za głosna i ostre migajace światło ,to minusy -dzieci plakały cena biletu nieadekwatna
Widowisko dosyć ciekawe. Ale bez szału. Cena za spektakl mocno, ogromnie przesadzona.
Dorota 24.01.2020 13:59
Przedstawienie bardzo piękne, zdolni artyści i w bardzo ciekawy sposób przedstawiona baśń. Dzieci zadowolone. Jedynym minusem był fakt, że z dalszych miejsc była słaba widoczność.
Izabela 24.01.2020 08:34
Ujmuje gwiazdkę za niepotrzebne wplatanie do tak pięknej baśni słów: lajki, facebook, instagram i bezstresowe wychowanie. Na prawdę można było sobie to podarować. Reszta jest przepięknym widowiskiem zwłaszcza malowanie światłem, które zapiera dech z wrażenia.
Monika 20.01.2020 12:02
To już kolejny mój spektakl, jestem pod ogromnym wrażeniem. Wspaniała atmosfera, cudowni artyści. Czekam na kolejny.
Może i przedstawienie było fajne, ale miejsca które mieliśmy ( na balkonach ) beznadziejne. Dzieci nie za wiele widziały. Trzeba było wstawać, żeby cokolwiek zobaczyć. Do tego nagłośnienie u góry nie działało. Wielu wypowiedzi nie dało się zrozumieć. Dlatego ogólny odbiór kiepski.
Kasia 19.01.2020 21:33
Przedstawienie było cudowne! Malowanie na żywo jest niesamowitym przeżyciem. Niestety przy tego typu przedstawieniach lepsza jest sala amfiteatralna, np. Teatr Wielki, albo kino Apollo.
Kinga 19.01.2020 10:39
Występ fantastyczny, cudowny, bardzo nam się podobał. Niezwykłe przedstawienie!
Marta 19.01.2020 08:34
Piękne widowisko, gorąco polecam dla całych rodzin😉
Bartek 19.01.2020 08:31
Wspaniały i niezapomniany występ !!!
Eva 16.12.2019 20:22
Przedstawienie bardzo polecam i ja, i pozostali widzowie, którzy mi towarzyszyli. Żałujemy jednak bardzo, że nie było informacji o barierkach. Trafiliśmy na nie.
Ka Wa 15.12.2019 01:40
Bardzo piękny spektakl. Bajka opowiedziana w bardzo wyjątkowy i zaczarowany sposób :)
Ciekawe przedstawienie, dziecko zainteresowane do samego końca. Dorośli też będą pod wrażeniem.
Pięknie opowiedziana historia o Królowej Śniegu. Wszystko nam się podobało bardzo! Dziękujemy
Wyjątkowo piękne wydarzenie. Oglądaliśmy z zapartym tchem. Polecam
Przedstawienie świetne, niezwykle utalentowani ludzie, warto pójść,obejrzeć z całą rodziną. Ciekawe efekty świetlne, fajna muzyka. Szkoda tylko,że miejsca z biletem dla VIP nie były poziomowane, co bardzo utrudnia widoczność dzieciom siedzącym w dalszych rzędach.
Piekne przedstawienie dzieci zachwycone bardzo polecam
Bylo super polecam!!!
Ale beznadzieja :( Jak kupujecie bilety to musicie pamiętać i wpiszcie sobie w kalendarze, ani przypomnienia na maila, ani na telefon.... Pieniądze poszły, a dzieci i tak będą zawiedzione. Samo przedstawienie to nie wiem- nie byłam :(
Bardzo piękny spektakl.
Krystian Nysa 11.12.2019 12:20
Suuuuper, polecam.
Świetne przedstawienie miło spędzony czas polecam
Andzaial 11.12.2019 09:22
super .
Bardzo ładne przedstawienie. I coś dla dzieciaków i dla dorosłych. Polecam
Piękny spektakl,coś nowego,i niezwykłego dla dzieci.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Białystok inne wydarzenia