spektakl

Teatr Szydło "Cel-Pal"

spektakl

Teatr Szydło "Cel-Pal"

Teatr Szydło "Cel-Pal" - Bilety na spektakl teatralny
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Premiera spektaklu Teatru Szydło w WCK

Młodzieżowy Teatr Szydło zaprasza na premierę swojego najnowszego spektaklu pt. „Cel-pal”, która odbędzie się 6 lutego br. o godz. 16:00.

Spektakl opowiada o młodych kobietach, które pod naporem presji społecznej próbują odnaleźć własną, życiową drogę. Poszukiwanie idealnego zawodu, wybór kierunku studiów, decyzja o macierzyństwie i małżeństwie, wybór wartości, kształtowanie się światopoglądu to kwestie, które dla młodych dziewcząt u progu dorosłości bywają bardzo trudne i stresujące. Spektakl opowiada o marzeniach, ambicjach, lęku i strach oraz kobiecej determinacji i sile w dążeniu do celu.

Obsada spektaklu: Julia Berger, Laura Berger, Karolina Glaeser, Antonina Swoboda, Dominika Zychma, Joanna Makuch, Viktoria Toman, Hanna Konieczny, Julia Kotula, Maria Jarząbek, Liliana Kaczmarczyk, Amelia Kopiec, Marlena Rduch
Spektakl współtworzyła Aleksandra Pająk
Reżyseria: Dorota Krawczyk
Kostiumy: Jadwiga Pławna, Urszula Getler, Hanna Sekuła
Scenografia: Aleksander Wilkus, Andrzej Grzesik, Dariusz Włoszczyk.

Premiera spektaklu odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury, w sobotę 6 lutego o godzinie 16:00. Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasie WCK oraz online. Kasa czynna na pół godziny przed seansami filmowymi i wydarzeniami oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Teatr Szydło "Cel-Pal"

Rewelacyjna gra aktorska. Fascynujące w swej prostocie rekwizyty, scenografia oraz kostiumy. Brawo dla Reżyserki, Doroty Krawczyk. Brawo!
gosia 09.02.2022 11:37
Warto zobaczyć
Sebastian 07.02.2022 18:24
Jednym słowem cudownie. Brawo !!
** 07.02.2022 11:08
Rewelacyjne przedstawienie, o problemach, ambicjach i oczekiwaniach, młode aktorki wykazały się nie tylko talentem, ale i dużą dojrzałością. Polecam!
Kaja 07.02.2022 09:56
Bardzo życiowy spektakl, pokazuje prawdziwe problemy młodych ludzi stających w obliczu wyboru swojej przyszłości.
N 07.02.2022 08:32

Polecane z kategorii spektakl