Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

spektakl

Teatr Tańca Slyde "Godzina Zero"

spektakl

Teatr Tańca Slyde "Godzina Zero"

Teatr Tańca Slyde "Godzina Zero" - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

GoodMove – Scena Tańca Na Smolnej
Teatr Tańca Slyde "Godzina Zero" spektakl muzyczny
Występują: Aleksandra Bechcicka, Karolina Delura, Zuzanna Kundys, Aleksandra Lewandowska-Worobiej, Sylwia Rusak, Marta Walon, Aleksandra Winiarek, Joanna Wziątek.
Scenariusz i choreografia: Izabella Borkowska
Reżyseria i scenografia: Darek Sikorski
Przygotowanie wokalne: Magda Ptaszyńska

Każda osoba ma swoją własną GODZINĘ ZERO, która nie tylko odmierza czas, czy jest ustalonym początkiem jakiegoś działania – to szczególnie ważny moment w życiu. GODZINA ZERO to przełomowy, kulminacyjny czas, który może zaważyć na przyszłości i na odnalezieniu prawdy o sobie. W spektaklu Teatru Tańca SLYDE pokazany zostaje taki właśnie ważny, życiowy moment, jakim jest wieczór panieński. Wydaje się on być idealnie zorganizowany, zgodnie z zobowiązującymi zasadami i tradycją. Jednak, tak jak w życiu, nie wszystko da się zaplanować i skontrolować. Przez całą imprezę ma miejsce seria przypadkowych zdarzeń, pokazujących, jak mało wie o sobie ta pozornie zgrana grupa przyjaciółek. Jak wiele może odsłonić jeden, typowy rozrywkowy wieczór. Od zadowolenia po znudzenie, zachwytu połączonego ze zmęczeniem, zawiedzione nadzieje i zmanierowane, puste gesty i słowa. Tak naprawdę nie wiadomo, jak dokładnie skończy się ten wieczór panieński, co się stanie po GODZINIE ZERO?

Spektakl „GODZINA ZERO” to kolejna premiera Teatru Tańca SLYDE, grupy artystycznej Domu Kultury Śródmieście w Warszawie. Przedstawienie jest próbą pokazania stereotypów, norm społecznych i tradycyjnych wydarzeń, w których często bezrefleksyjnie bierzemy udział, pomimo wewnętrznej niezgody ina nie i odmiennego światopoglądu. W spektaklu zderzono współczesne piosenki z wierszami Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.

BILETY: 10 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Teatr Tańca Slyde "Godzina Zero"

Spektakl mnie nie zachwycił, ale był dobry. Przez jakiś czas czułam jakbym była z nimi tam razem na scenie i bawiła się tak dobrze jak one. Później wjechało dla mnie trochę za dużo prywaty i mało tanca w tańcu. Dziewczyny ładnie śpiewały. To była przyjemna przygoda i polecam ten spektakl :)
Julia 03.11.2022 14:49
Teatr Tańca Slyde "Godzina Zero"
Warszawa, 30.10.2022
Dom Kultury Śródmieście
Spektakl super! Bez wymyślnych dekoracji dziewczynyze Slyde oczarowuja publiczność tanecznym ruchem i wspaniałymi głosami. Widać młodzieńczą energię, entuzjazm i zrozumienie dla przesłania współczesnych piosenek oraz wierszy M Pawlikowkiej-Jasnorzewskiej. Wywołuja uśmiech, ale i łzy wzruszenia. Spójna całość-zpektakl ogląda się z przyjemnością.
Mirka 02.11.2022 10:30
Teatr Tańca Slyde "Godzina Zero"
Warszawa, 30.10.2022
Dom Kultury Śródmieście
Spektakl cudowny. Dziewczyny zaczarowały mnie jak zawsze😍
Beata 31.10.2022 13:03
Teatr Tańca Slyde "Godzina Zero"
Warszawa, 30.10.2022
Dom Kultury Śródmieście
Pełen profesjonalizm
Renata 31.10.2022 10:21
Teatr Tańca Slyde "Godzina Zero"
Warszawa, 30.10.2022
Dom Kultury Śródmieście

Polecane z kategorii spektakl