spektakl

Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna - Teatr KTO

spektakl

Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna - Teatr KTO

Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna - Teatr KTO - Bilety na spektakl teatralny

Teatr Telewizji. Komedia sensacyjna - Teatr KTO | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Teatr Telewizji to komedia sensacyjna. Losy bohaterów poprzednich dwóch spektakli Krzysztofa Niedźwiedzkiego: Atramentu dla leworęcznych i Świętych tego tygodnia stają się niespodziewanie dla nich samych podstawą scenariusza jednego z odcinków telewizyjnego serialu kryminalnego – odcinka, który transmitowany jest tym razem na żywo.

W spektaklu tym mamy z jednej strony sensacyjną i zagadkową fabułę, z drugiej potężną dawkę humoru, który skutecznie rozbraja narastającą atmosferę grozy, z trzeciej zaskakujące zakończenie..

Krzysztof Niedźwiedzki - w 1996 roku założył istniejącą do dzisiaj grupę kabaretową Formacja Chatelet. Jest autorem tekstów i reżyserem dwóch pierwszych programów tej grupy. Współredaguje humorystyczne pismo Nowy Pompon. Zajmuje się pisaniem tekstów satyrycznych, scenariuszy telewizyjnych i sztuk teatralnych.

Aby uczcić 40-lecie, Teatr KTO oferuje przez cały rok dla wszystkich 40-latków (rocznik 1977), bilety ulgowe w cenie 25 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo dobry spektakl. Pełen śmiesznych sytuacji i żartów słownych. Super pomysł na spędzenie miło wieczoru. Aktorzy zaangażowani, gorąco polecam!
KTO na wyżynach absordu. 👏 Proszę o więcej.
dobry humor z głębokim przesłaniem. Być może sala jest zbyt mała , być może siedzenia są niewygodne ale całość ma klimat. Z resztą na koniec spektaklu nikt już chyba o tym nie myśli a na pewno nie rozmawia ;-).
Zaskakujące zakończenie, sama sprawdziłam czy nie zlikwidowali mojego numeru telefonu ;-) Zabawna komedia z dużą dawką czarnego i białego humoru ;-)Nie nudziłam się (a tak uprzedzała Pani Bileterka. Polecam
Rewelacyjny występ aktorów którzy wprowadzili całą publiczność w inny świat, polecam i doceniam
Bardzo dobry zabawny spektakl z zaskakującym zakończeniem
dawmed123 17.10.2015 08:50

Polecane