Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

Plastuś pierwszy dzień w szkole - bajka dla dzieci

spektakl

Plastuś pierwszy dzień w szkole - bajka dla dzieci

Plastuś pierwszy dzień w szkole - bajka dla dzieci - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

/wstęp 15 zł; bilety do nabycia w serwisie biletyna.pl lub w miarę wolnych miejsc w placówce w dniu wydarzenia, na miejscu płatność wyłącznie gotówką/
Niedzielne południe z teatrem - bajka dla dzieci w wykonaniu aktorów Teatru Wariacja „Plastuś pierwszy dzień w szkole”.
Pierwszy dzień w szkole jest dla każdego dużym stresem. Ale kiedy znajdzie się w nowej klasie przyjaciela nic już nie jest nam straszne. Mała Tosia ulepiła na lekcji plastyki małego różowego ludzika. Plastuś, bo takie dostał imię, był jej małym obrońcą i wspaniałym powiernikiem. To właśnie on najuważniej słuchał opowieści Tosi i zawsze był przy niej w trudnych momentach. Warto mieć przyjaciół o tym również przekonał się Plastuś, gdy złośliwy kolega kradnie go i chowa. Gumka Myszka, ołówek, kredki, a na ich czele Tosia odnajdują Plastusia i wszyscy mogą wrócić domu. Przyrządy do pisania zostają schowane do piórnika a Tosia po pierwszym dniu w szkole wraca do domu wraz z Witkiem, nowym kolegą ze szkoły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Plastuś pierwszy dzień w szkole - bajka dla dzieci

bywalo smieszne, ale troche stereotypowe teksty- niby bohaterka je odbijała, ale po co w ogole małym dzieciom prezentować taki punkt myślenia, ze od cerowania są tylko dziewczynki etc.
Kasia 12.09.2022 10:00

Polecane z kategorii spektakl