spektakl

Teatr Warszawa +50 „Prawo głosu”

spektakl

Teatr Warszawa +50 „Prawo głosu”

Teatr Warszawa +50 „Prawo głosu” - Bilety na spektakl teatralny

PROGRAM SENIOR - KULTUROMANIA

Teatr Warszawa +50 „Prawo głosu” – spektakl

Kolejny spektakl Teatru Warszawa+ 50. Premiera tego najnowszego przedstawienia miała miejsce w dniu 10.11.br na Scenie na Smolnej.
Występują: Jagoda Rewers, Irena Kaczorowska, Izabella Borowiec, Izabella Pietura, Halina Kobyłecka, Wanda Seroczyńska, Alina Szpilewska, Apolonia Jolanta Świtała, Małgorzata Siemiątkowska, Ewa Wolnicka ,Prowadzący grupę: Magdalena Engelmajer i Szymon Turkiewicz (Fundacja Artystyczna ME/ST) Działalność TEATRU WARSZAWA+50 współfinansuje m.st. Warszawa w ramach programu Edukacji Kulturalnej

„Prawo głosu” Sztuka porusza tematy związane z codziennym życiem osób pokolenia 60+. To artystyczne ujęcie tego, co seniorzy czują, o czym myślą i co wypełnia ich codzienność. Zwykłe obowiązki domowe zamieniają się w działania twórcze, bo każdego dnia jesteśmy artystami, tworząc siebie i podejmując decyzje dotyczące działań, w których uczestniczymy.
Aktorki-amatorki z grupy TEATR WARSZAWA+50 prowadzą widza przez intymny świat zwierzeń i opowieści, które dotykają tematów, związanych ze wspomnieniem młodości oraz pięknych i tragicznych chwil w życiu.
„Prawo głosu” to rodzaj manifestu pokolenia 60+. To szczery i prawdziwy spektakl, mówiący o tym, że bez względu na wiek powinniśmy mówić to, co czujemy, starać się poszukiwać prawdy i celebrować codzienność, nawet jeśli jest nam ciężko.

BILETY: 0 PLN.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Teatr Warszawa +50 „Prawo głosu”

Bardzo ciekawy spektakl, pełen humoru, poruszający istotne zagadnienia i inspirujący w życiu codziennym.

Polecane z kategorii spektakl