spektakl

Teatr Zarazem - Jubileusz

spektakl

Teatr Zarazem - Jubileusz

Teatr Zarazem - Jubileusz - Bilety na spektakl teatralny

11 czerwca o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Wołominie, zaprezentujemy Wam zabawną jednoaktówkę pt. "Jubileusz", autorstwa mistrza komedii Antona Czechowa. Za reżyserię odpowiadają Katarzyna Krakowiak i Piotr Wawer.
Z racji na wciąż panujące obostrzenia epidemiologiczne, pula miejsc na widowni jest ograniczona. Dlatego gorąco zachęcamy do nabycia wejściówek już teraz.
ZAPRASZAMY!
Anton Pawłowicz Czechow - "Jubileusz" - sztuka w jednym akcie.
Zbliżający się jubileusz banku należy godnie uczcić. Urzędnik Chiryn mozoli się nad przygotowaniem stosownego sprawozdania, lecz ciągle ktoś odrywa go od pracy – prezes Szypuczyn, szczebiotka Tatiana, wdowa Mierczutkina... Diabli biorą urzędnika i jego robotę...
Reżyseria: Katarzyna Krakowiak i Piotr Wawer
Scenografia i kostiumy: Paweł Rusinowski
Muzyka: Krzysztof Brzeziński
Obsada: Katarzyna Krakowiak, Joanna Makarczyk, Karolina Mazur, Zofia Orzech, Rafał Bobrowski, Łukasz Jachacy, Piotr Wawer


Teatr Zarazem to nowy teatr działający w Miejskim Domu Kultury w Wołominie od stycznia 2020 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniałe widowisko. Brawo dla aktorów i reżysera!!!
Cieszę się, że powstają nowe teatry, ten z pewnością ma spory potencjał i ja chętnie obejrzę następne spektakle. Ten oceniam na 4, warto popracować nad dykcją, siedzieliśmy dalej od sceny i kwestie wypowiadane przez panie były chwilami niezrozumiałe. Poza tym całkiem nieźle, miło spędziliśmy czas, szkoda, że tak krótko.

Polecane