spektakl

Terroryści

spektakl

Terroryści

Terroryści - Bilety na spektakl teatralny

Terroryści | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Rzecz dzieje się współcześnie, w którymś z krajów Ameryki Łacińskiej w okresie przewrotu politycznego. Trwa wojna domowa, skompromitowany reżim pułkownika Roblesa chwieje się, przewagę dzięki spektakularnym akcjom zbrojnym zaczynają zyskiwać partyzanci, którym przewodzi człowiek odważny, inteligentny, ale i przewrotny, stosujący w taktyce chwyty nieuczciwe. Wszystko w imię zwycięstwa i własnej kariery politycznego lidera. (Źródło: „Nowe sztuki”-biuletyn informacyjny Agencji Autorskiej nr 6/82)
Przerażający dokument naszych czasów, w których cynizm i nienawiść zastępują dobro i miłość. W tym spektaklu stawiamy kilka podstawowych pytań: Czy cel zawsze uświęca środki? Czy można mówić i zmierzać do lepszego ustroju, stosując niemoralne środki działania? Czy dobro zmiany ustroju rozgrzesza zbrodnię?
– To bardzo dosadne ostrzeżenie o tym, że zło nie zastępuje dobra, tylko je niszczy. Jeżeli nie będziemy przeciwstawiać się temu złu, nie występować przeciwko niemu, to nie mamy z nim szans – zaznacza Konrad Szachnowski.

Preferencje wiekowe: 15+

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo fajna sztuka. Dobra gra aktorska. Temat bardzo aktualny. Czyżby miał być aktualny do końca świata?
Bardzo interesująca sztuka,treść aktualna dla każdej władzy o zapędach dyktatorskich, dobra gra aktorów .

Polecane