spektakl

The Russian Circus On Ice – TRIUMPH

spektakl

The Russian Circus On Ice – TRIUMPH

The Russian Circus On Ice – TRIUMPH - Bilety na spektakl teatralny

The Russian Circus On Ice – TRIUMPH | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Rosyjski cyrk lodowy to niesamowity widok! Artyści tworzący tę grupę łączą tradycję i nowoczesność, elementy tradycyjnej muzyki wplatają w trendy współczesnego brzmienia, to moskiewskie oblicze nowego cyrku, dla coraz bardziej wymagających odbiorców. Widzowie z niecierpliwością czekają na ich spektakle z niesamowitymi wyczynami kaskaderskimi i akrobatyką na wysokim poziomie, na historie ze specjalnymi i magicznymi efektami w nietypowych połączeniach wszystkich sztuk cyrkowych.

Wirtuozi z Moskwy jeżdżą bezgłośnie na syntetycznym lodzie mając nieskończone możliwości do popisów artystycznych. Artyści oferują zestaw numerów łączących akrobatyczne show, fascynujący świat cyrku i magię tanecznej gali. Urzekną Państwa elegancja i wdzięk trzydziestu wspaniałych rosyjskich artystów, których już podziwiał niemalże cały świat. Dzięki tej grupie przeżyjecie dwie godziny pełne radości, śmiechu i niezapomnianych emocji. Kolorystyka kostiumów mieniących się w światłach reflektorów, niesamowite akrobacje i współczesne techniki laserowe przeniosą Państwa we wspaniałe, bezpowrotnie minione czasy - czasy dzieciństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Polecam ten cyrk.Profesjonalni artyści-wspaniały występ.
widowisko bardzo fajne, ciekawe,stroje piękne, kolorowe, fajna ,,współpraca" z widownią - polecam
Spektakl bardzo widowiskowy, warty zobaczenia, jednak cena biletów zbyt wygórowana, o czym świadczy ilość pustych miejsc.
Świetne widowisko. Wspaniale stroje, piękna muzyka, a przede wszystkim interesującą historia.

Polecane