spektakl

Thornet | Spektakl impro

spektakl

Thornet | Spektakl impro

Thornet | Spektakl impro - Bilety na spektakl teatralny

W kosmosie nikt nie usłyszy Waszego krzyku? Nie tym razem! Podczas spektakli THORNETU Wasze sugestie będą niezwykle istotne. Zainspirują aktorów i pomogą im podejmować zaskakujące decyzje. Przyjdźcie i przekonajcie się o sile teatru improwizacji!

Teatr improwizacji to nowoczesna forma teatru alternatywnego, w której aktorzy wychodzą na scenę bez scenariusza i na żywo kreują historię z udziałem widzów. Jest nieprzewidywalny, inspirujący… I naturalnie zabawny!

THORNET to efekt współpracy Piotra Pawłowskiego i Dawida „Reszorta” Rejmandowskiego z Kolektywu TERAZ z improwizatorami z całej Polski – Alicją Dobrowolną, Beatą Różalską i Jackiem Mikulskim.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Toruń

Recenzje i opinie: Thornet | Spektakl impro

Bardzo świeża formuła - a w związku z tym będąca niespodzianką. Bardzo miłą. Aktorzy stanęli na wysokości zadania pomimo (tak myślę) sporej trudności w realizacji wybranej koncepcji przedstawienia. Było sporo spontanicznego śmiechu, sporo bardzo absurdalnego humoru. Naprawdę to był dobrze spędzony czas.
Świetna zabawa i inspiracją do urozmaicania spotkań towarzyskich...Brawa dla Aktorów - ich refleksu i nieprzewidywalnego toku myśli...Nasz ulubieniec - Bartek!!! Totalny luz i zgrywa teatralna. I o to chodzi!😅 ... A wszystko to na Dworze Artusa

Polecane z kategorii spektakl