spektakl

To tylko sex

spektakl

To tylko sex

To tylko sex - Bilety na spektakl teatralny

UWAGA!
Ta sztuka może radykalnie zmienić twoje życie miłosne :)

Dlaczego miłość kończy się małżeństwem?
Czego tak naprawdę pragną kobiety?
Kto ma większy apetyt i na co?
Jaka jest najczęstsza fantazja seksualna?

Twórcy sztuki „Jak zostać SEX GURU” przedstawiają nową pikantną i przezabawną komedię „TO TYLKO SEX”. Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Olga Bołądź jako EDYTA RADZI (#edytaradzi) w roli sex-eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu.
Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy?

„TO TYLKO SEX!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanosa - znany z reżyserowania hitu BOEING, BOEING. Z takim składem „TO TYLKO SEX!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków.
Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym :) – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź, przyprowadź znajomych i podziel się swoją radą! Humor i śmiech pozwolą na większą otwartość z przymrużeniem oka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

super , polecam :)
Dawno tak dobrze się nie bawiłam. Polecam w 100%
Bawiłam się świetnie, sztuka uczy, bawi, informuje, polecam
Świetny spektakl! Dawno tak dobrze się nie ubawiłam. Polecam wszystkim parom!
Spektakl bardzo mi sie podobal Pierwszy raz tak uśmiałam sie w teatrze Polecam
Spektakl kiepski, nudny, stereotypowy. Porównać można do wizyty u beznadziejnego seksuologa.
Niestety ale się zawiodłem.Olga bardzo się starała ale nie było to ani śmieszne,ani ciekawe i nie dowiedziałem się też nic nowego. Nie polecam!
Nie podobało mi się. Wyszliśmy już w czasie przerwy.Uważam , że to tylko naciąganie na kasę
Niestandardowy spektakl. Coś nowego. Fajne.
Rewelacyjny spektakl, świetna zabawa, polecam!!!
Polecam... świetnie się bawiłam😄 B
Sztuka z niezwykłą klasą, subtelnie o wstydliwym temacie. O seksie wszyscy wszystko wiedzą ale rozmawiać to już jest sztuka. I w takim właśnie spektaklu mogłam wczoraj uczestniczyc.
Milo spedzone popoludnie. Polecam
Olga Bołądź jest rewelacyjna! Żarty trochę stereotypowe, ale dostosowane do reakcji publiczności. Bardzo udany wieczór. Polecam!
Magda 24.02.2020 11:45
Świetna zabawa!
Fantastyczna sztuka.
Spektakl dość nietypowy, ale wciągający. Trochę przypomina stand-up, a trochę monodram. Nie idźcie na niego z mamą, chyba że macie super dobre relacje. Ogólnie miło szybko i przyjemnie rozmawialiśmy o polskich tematach tabu z „sex coachem”. Tylko dla osób z dystansem do siebie i świata
Nastolatka 20.02.2020 09:00
Spektakl cudny bardzo nam się podobał. Proponuję iść w kobiecym gronie. Pani Olga umie odnaleźć się świetnie w każdej sytuacji. Gratulacje
Monika 19.02.2020 20:00
Bardzo sympatyczny spektakl. Lekki, zabawny, a dla wielu osób z pewnością będzie stanowił podstawę do rozmowy nt. spraw damsko-męskich. Przecież to tylko SEX :)
rossi 19.02.2020 11:40
Było zajebi.........😍
Joanna Joanna 14.09.2019 20:07
Sex Guru był lepszy. Tyle. Dziękuję
butikk 14.09.2019 15:39
Przygotowaliśmy się na dużą dawkę humoru z nutą erotyzmu. Już od początku przedstawienia okazało się, że chemii między aktorką a publicznością nie będzie... Tylko z grzeczności pozostaliśmy na widowni do upragnionej przerwy i opuściliśmy teatr z wielką ulgą. Nie byliśmy jedyni. Duże rozczarowanie
Patch2019 13.09.2019 08:33
Z dużym taktem , dowcipnie i dobitnie , ale bez onieśmielania widowni. Super spektakl , świetna zabawa i jednocześnie zaproszenie do refleksji. Wspaniała Pani Olga -naturalna,spontaniczna-myślę , że bawiła się tak jak my.
CIekawa formuła, jednak żeby zaangażować bardziej publiczność przydałaby się rozgrzewka jak w spektaklach improwizowanych. Parodia amerykańskich pompatycznych wykładów a'la TED i współczesnego świata, w którym z każdej niewielkiej rzeczy próbuje zrobić się biznes zarabiając na gadżetach. Ciekawe "pomoce naukowe".Olga Bołądź bardzo dobra w roli Edyty. Po spektaklu jednak spodziewałam się czegoś innego.
L'astice 12.09.2019 09:01

Polecane