Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

spektakl

Tuwim i inni w sałatce

spektakl

Tuwim i inni w sałatce

Tuwim i inni w sałatce - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Lekki, zabawny, barbórkowo-mikołajkowy spektakl w wykonaniu aktorów płockiego Teatru Form Wielu pt: Tuwim i inni w sałatce. Przedstawienie to kolaż zabawnych tekstów kabaretowych i piosenek utrzymanych w konwencji międzywojennego teatru. Teksty takich autorów jak m.in. Julian Tuwim i Antoni Słomiński rozbawią do łez nawet najbardziej wymagającego Widza, zaś znane wszystkim muzyczne przeboje tamtego okresu rozkołyszą i rozśpiewają wraz z aktorami całą widownię.
Gdy leje deszcz bylejakości, gdy wieje wichura byle czego i zimno jest przez byle kogo podajemy Państwu przepis na przednie, “lekkostrawne” lecz “wykwintne”, artystyczne danie w oparciu o kabaretowe teksty okraszone szlagierami z epoki: Trójka aktorów średnio prowincjonalnych, świeżych lecz dojrzałych, jeden pianista wytrawny, kopa tekstów Tuwima najlepszej jakości, w tym: kilka skeczy i tyleż piosenek, ze dwa monologi dla smaku, garść melodii wiecznie świeżych…
Zobaczycie Państwo porządną i można rzec “przedwojenną” szkołę zachowań scenicznych! Nie zawsze aktorzy “nieprowincjonalni” mają taką klasę.

Smacznego!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Tuwim i inni w sałatce

Świetnie się bawiłam. Spektakl rozbawił do łez, polecam gorąco.
Sansa 10.12.2022 13:00

Polecane z kategorii spektakl