spektakl

"Tylko Muzyka"

spektakl

"Tylko Muzyka"

"Tylko Muzyka" - Bilety na spektakl teatralny

Reżyseria, scenografia, kierownictwo muzyczne: Waldemar Koperkiewicz
Choreografia: Izabela Orzełowska Soliści: Marcin Sójka, Natalia Koperkiewicz, Robert Protasewicz, Gabriela Kardacz, Rafał Czapliński, Dominik Bobryk oraz aktorzy Teatru Es, orkiestra Teatru Es oraz Teatr Tańca Caro

Premierowe widowisko muzyczne „Tylko muzyka” to kontynuacja spektaklu - koncertu „Giganci piosenki”, wystawionego po raz pierwszy na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce w 2010 roku. Wokaliści i aktorzy Teatru ES wraz z towarzyszącą im od 15 lat Orkiestrą Teatru Ee oraz występującymi w tym koncercie gościnnie siedleckimi artystami, zaprezentują repertuar takich gwiazd jak: Jimi Hendrix, Janis Joplin, The Doors, The Rolling Stones, Bob Dylan, Led Zeppelin, Pink Floyd i wielu innych. Podobnie jak w „Gigantach piosenki”, widowisku towarzyszyć będzie znakomita oprawa choreograficzna w wykonaniu Teatru Tańca Caro (choreografia Izabela Orzełowska). Kierownictwo muzyczne i reżyseria spektaklu - Waldemar Koperkiewicz. Widowisko nie zachęca do używania narkotyków i nadmiernych swobód obyczajowych, a wręcz przeciwnie - ostrzega przed skutkami szybko zdobytej sławy. Kończyło się to często przedwczesną śmiercią wielu muzyków i ich fanów. Tzw. „syndrom 27”. To właśnie w tym wieku zmarli: Janis Joplin, Jim Morrison, Jimi Hendrix, a współcześnie Kurt Cobain i Amy Winehouse.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Tylko Muzyka"

Świetne widowisko, gratuluję i polecam szczerze
Spektakl na wysokim poziomie: soliści, muzycy, scenografia, tancerze i świetny repertuar, który rozruszał bez wyjątku całą publiczność: i młodszych, i starszych. Występ zakończony owacją na stojąco i bisem. Bardzo, bardzo fajna impreza.
Bardzo miłe wspomnienia młodości. Występ ciekawie przygotowany. Gratulacje. Polecam.
niezwykły koncert, super zagrane i zaśpiewane piosenki mojej młodości, utwory które zawsze wywołują u mnie "pozytywne ciary"...
Jestem w pełni zadowolona! Piękne wokale, profesjonalne granie!
Świetny koncert hitów epoki hippisowskiej w bardzo dobrym wykonaniu. Widownia śpiewala i klaskała a na koniec oceniła występ owacjami na stojąco. Polecam !

Polecane z kategorii spektakl