spektakl

Ursynowski Kalejdoskop Teatralny

spektakl

Ursynowski Kalejdoskop Teatralny

Ursynowski Kalejdoskop Teatralny - Bilety na spektakl teatralny

Ursynowski Kalejdoskop Teatralny | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022

To już V URSYNOWSKI KALEJDOSKOP TEATRALNY! W trakcie tegorocznej edycji będzie można obejrzeć pełen wachlarz sztuk teatralnych; od dramatów po komedie, od teatrów profesjonalnych po teatry amatorskie. Proponujemy repertuar zarówno dla widzów dorosłych jak i dla dzieci.
A gościć na Ursynowie będziemy m.in.: Teatr STU z Krakowa ze spektaklem „Spowiedź chuligana” z Andrzejem Grabowskim, Teatr Mały Tychy ze spektaklem „Kto nas odwiedzi” z Jadwigą Jankowską-Cieslak i Janem Peszkiem oraz przezabawną komedię „Mała rzecz a cieszy” z Mają Barełkowską, Olgą Sawicką, Piotrem Cyrwusem i Waldemarem Obłozą.
Oprócz tego w programie przeglądu znajdą Państwo wiele atrakcji m.in.: spektakle Teatru Kontrapunkt z okazji 20 lecia teatru, Teatr Za Daleki ze spektaklem „Spróbujmy jeszcze raz”, Teatr Wolandejski ze spektaklem „Krew karamazowska” oraz spektakl dla dzieci „Karczma Diabła”.
Będzie to prawdziwy KALEJDOSKOP nastrojów, mieniący się barwą, klimatem, humorem, patosem przenoszący nas w świat miłości, dramatu, bajki i marzeń.
Szczegółowe informacje o programie dostępne na www.ursynow.pl i facebook: warszawa.ursynow

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane