spektakl
W poszukiwaniu miłości: Jakobi i Leidental

spektakl

W poszukiwaniu miłości: Jakobi i Leidental

W poszukiwaniu miłości: Jakobi i Leidental - Bilety na spektakl teatralny

W poszukiwaniu miłości: Jakobi i Leidental | Bilety na spektakl teatralny

"W poszukiwaniu miłości" to historia dwóch przyjaciół w średnim wieku, ceniących sobie spokój i minimalistyczny styl życia. W niespodziewanym momencie w życiu jednego z nich pojawia się tajemnicza pianistka, to wydarzenie powoduje kaskadę zmian w życiu całej trójki. Jednak czy są to zmiany na lepsze? Czy tak łatwo jest po prostu "zamknąć za sobą drzwi" i zacząć wszystko od nowa?

Sztuka charakteryzuje się niejednoznacznym poczuciem humoru, zarówno bawi jak i skłania do refleksji. Spektakl trzeba zobaczyć z wielu powodów- interesujący tekst, znakomici aktorzy, zaskakująca w swojej prostocie scenografia a na deser niebanalne muzyczne aranżacje Czesława Mozila. Prawdziwa uczta dla duszy, oczu i uszu.

Obsada:
Jacek Braciak
Katarzyna Herman
Michał Sitarski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super sztuka, znakomita gra aktorska, cudowna Kasia Herman i i odlotowi panowie, gorąco polecam!
Rewelacja gorąco polecam
Wspaniała komedia .Znakomita gra wszystkich 3 aktorów.Brawa za scenografię
Świetna gra aktorska , Herman, Braciak - wspaniale !!! Bawiłam się doskonale!!! Ale sztuka też z przekazem, dająca do myślenia?
Doskonale się bawiliśmy 😊 Dziękujemy!
Świetny spektakl. Gorzko-słodko komedia? w rewelacyjnej obsadzie aktorskiej. Wielkie brawa dla kunsztu aktorskiego pana Jacka Braciaka. Polecam wszystkim milośnikom dobrego teatru.