spektakl
Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa

spektakl

Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa

Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa - Bilety na spektakl teatralny

Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Kupuj Bilety Online

Marek Rębacz – autor i reżyser spektaklu:

 

"Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa"

 występują: Tomasz Ciachorowski, Lech Dyblik, Sławomir Pacek, Hanna Kochańska, Anna Dzierża, Kinga Pędzińska.

Janek (lekarz) i Adam (prawnik), są szwagrami. Jako dojrzali mężczyźni wiodą ustabilizowane życie rodzinne. Mówiąc krótko: nuda życiowa jak cholera...

I oto Adam, wracający z podróży służbowej na Ukrainę, zapowiada przyjazd poszukującej pracy dziewczyny (Wieruszki), która idealnie nadawać się będzie na pomoc domową. Obaj panowie, oczami wyobraźni, widzą już siebie siedzących w ogrodzie, z wykwintnymi drinkami w dłoniach i Wieruszkę usługującą im na każdym kroku. Rzeczywistość bywa czasem piękniejsza niż wyobrażenia – Wieruszka okazuje się rudowłosą dwudziestolatką o zjawiskowej urodzie. Wszelkie plany biorą w łeb, role odwracają się i to obaj panowie nadskakują Wieruszce na każdym kroku, wyręczając we wszystkich pracach domowych. Oczywiście natychmiast zakochują się w dziewczynie. Zwłaszcza, że ta okazuje się potomkinią kresowej arystokracji. Jako że demokratyczne przemiany postępują nawet na Ukrainie, dziewczyna zaczyna odzyskiwać pozostawiony tam majątek: ogromne obszary ziemi, kamienice, wreszcie pola naftowe. I jak kogoś takiego nie pokochać bezgraniczną miłością? Swoje małżeństwa (dotychczas bardzo udane) panowie określają teraz życiowymi pomyłkami, a wzajemna rywalizacja o względy dziewczyny przybiera coraz ostrzejsze formy. Dodatkowe zamieszanie wprowadza niechciany gość - wujek i opiekun Wieruszki, były czerwonoarmista. Oczywiście żony Janka i Adama nie pozostają dłużne i również knują swoją intrygę...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Super komedia.
Świetny spektakl, pełen humoru i śmiechu na sali:):):) Polecam!!!
To mój pierwszy spektakl od czasów "podstawówki" i za pewne nie ostatni :-) Świetna komedia w doborowej obsadzie, serdecznie POLECAM!!!
Zabawna, lekka komedia. Jedyny zgrzyt to sugestie erotycznych związków pielęgniarek i lekarzy. Mnie to jakoś nie bawiło.
Rewelacyjny spektakl, polecam każdemu, świetna gra aktorów, Szczerze polecam.
Polecam wszystkim, którzy chcą się oderwać od problemów dnia codziennego i przy okazji dobrze się bawić . Świetna komedia i wspaniała gra aktorska!
Wspaniałe przedstawienie super atmosfera. Dawno się tak nie uśmialiśmy. Polecam wszystkim.
Świetnie sobie bawiliśmy

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
25.10.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Rybnik inne wydarzenia