spektakl

Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa

spektakl

Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa

Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa - Bilety na spektakl teatralny

Marek Rębacz – autor i reżyser spektaklu:

"Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa"

występują: Paweł Burczyk,Tomasz Ciachorowski, Żaneta Kurcewiczówna, Lech Dyblik, Kinga Pędzińska, Klaudia Kuchtyk.

Janek (lekarz) i Adam (prawnik), są szwagrami. Jako dojrzali mężczyźni wiodą ustabilizowane życie rodzinne. Mówiąc krótko: nuda życiowa jak cholera...

I oto Adam, wracający z podróży służbowej na Ukrainę, zapowiada przyjazd poszukującej pracy dziewczyny (Wieruszki), która idealnie nadawać się będzie na pomoc domową. Obaj panowie, oczami wyobraźni, widzą już siebie siedzących w ogrodzie, z wykwintnymi drinkami w dłoniach i Wieruszkę usługującą im na każdym kroku. Rzeczywistość bywa czasem piękniejsza niż wyobrażenia – Wieruszka okazuje się rudowłosą dwudziestolatką o zjawiskowej urodzie. Wszelkie plany biorą w łeb, role odwracają się i to obaj panowie nadskakują Wieruszce na każdym kroku, wyręczając we wszystkich pracach domowych. Oczywiście natychmiast zakochują się w dziewczynie. Zwłaszcza, że ta okazuje się potomkinią kresowej arystokracji. Jako że demokratyczne przemiany postępują nawet na Ukrainie, dziewczyna zaczyna odzyskiwać pozostawiony tam majątek: ogromne obszary ziemi, kamienice, wreszcie pola naftowe. I jak kogoś takiego nie pokochać bezgraniczną miłością? Swoje małżeństwa (dotychczas bardzo udane) panowie określają teraz życiowymi pomyłkami, a wzajemna rywalizacja o względy dziewczyny przybiera coraz ostrzejsze formy. Dodatkowe zamieszanie wprowadza niechciany gość - wujek i opiekun Wieruszki, były czerwonoarmista. Oczywiście żony Janka i Adama nie pozostają dłużne i również knują swoją intrygę...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa

Bardzo piękny spektakl, dużo śmiechu, doskonała gra aktorów
Dawno się tak dobrze nie bawiłem w teatrze. Polecam
Spektakl bardzo ciekawy i zabawny. Nie spodziewałem się, że w teatrze można się tak uśmiać! Polecam wszystkim. Dużo, dużo fajniejsze przeżycie niż siedzenie przed telewizorem.
Spektakl "Wieruszka" dostarczył mi miłych wrażeń estetycznych, dzięki sympatycznym, profesjonalnym aktorom i pomysłowemu scenariuszowi.
Bardzo zabawna współczesna komedia, momentami śmialiśmy się do łez. Świetna gra aktorska. Polecamy
Polecam! Świetna dawka humoru. To był wspaniały wieczór. Warto było.
Sztuka świetna, z dobrym humorem i tempem. Gra aktorów znakomita. Polecam. A Wieruszka ach.... jak marzenie.😍
Polecam wszystkim. Szczegolnie małżeństwom.
Kapitalne teksty, a ich interpretacja bezbłędna.
Sztuka moim zdaniem bardzo przeciętna. Dialogi momentami na niskim kabaretowym poziomie. Gra aktorska jak najbardziej ok. Dekoracja , sceneria słabiutko.
Bardzo udane popołudnie, ogrom zabawnych i inteligentnych dialogów w trakcie całego spektaklu, zapewniam że nie wiało nudą. Duże podziękowania dla Aktorów. Polecam serdecznie🙂
Świetna zabawa . Moje serce skradł dr Janek (Sławomir Pacek ).
Super komedia.
Świetny spektakl, pełen humoru i śmiechu na sali:):):) Polecam!!!
To mój pierwszy spektakl od czasów "podstawówki" i za pewne nie ostatni :-) Świetna komedia w doborowej obsadzie, serdecznie POLECAM!!!
Zabawna, lekka komedia. Jedyny zgrzyt to sugestie erotycznych związków pielęgniarek i lekarzy. Mnie to jakoś nie bawiło.
Rewelacyjny spektakl, polecam każdemu, świetna gra aktorów, Szczerze polecam.
Polecam wszystkim, którzy chcą się oderwać od problemów dnia codziennego i przy okazji dobrze się bawić . Świetna komedia i wspaniała gra aktorska!
Wspaniałe przedstawienie super atmosfera. Dawno się tak nie uśmialiśmy. Polecam wszystkim.
Świetnie sobie bawiliśmy

Polecane z kategorii spektakl