spektakl

Wieczór kawalerski - NT

spektakl

Wieczór kawalerski - NT

Wieczór kawalerski - NT - Bilety na spektakl teatralny

Robin Hawdon
"Wieczór kawalerski"
(Perfect Wedding)

Reżyseria: Paweł Pitera
Scenografia: Barbara Guzik
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Obsada: Bożena Borek, Monika Bubniak, Igor Chmielnik, Monika Janik, Krzysztof Kluzik, Wojciech Marcinkowski, Magdalena Płaneta

Premiera 11.06.2021 r. Nowa Scena - Nowy Teatr w Słupsku

Po burzliwym wieczorze kawalerskim przyszły pan młody budzi się w zarezerwowanym na noc poślubną hotelowym pokoju u boku pieknej, lecz... kompletnie sobie nieznanej kobiety. Za chwilę pojawi się panna młoda, obsługa przyjęcia i goście weselni. Każda próba wyjścia z tak zagmatwanej sytuacji wpędza naszych bohaterów w coraz większe opały. Czy uda im się wybrnąć z kłopotów? Co jeszcze może przydarzyć się w hotelowym apartamencie? Jak uniknąć kompromitacji i katastrofy? A może los podpowie im rozwiązanie, którego nie nikt wcześniej nie planował?
"Wieczór kawalerski" to pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, przebieranek i zwrotów akcji, rozgrywająca się w zawrotnym tempie błyskotliwa komedia omyłek. Spektakl iskrzy dowcipem i ciętymi dialogami bawiąc widzów na całym świecie już od 1994 roku. Klasyka gatunku autorstwa Robina Hawdona, reżyseria specjalisty farsowej sceny Pawła Pitery, barwna scenografia Barbary Guzik oraz cały zespół Nowego Teatru w obsadzie gwarantują, że "Wieczór kawalerski" to z pewnością dobry pomysł na wieczór w teatrze!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

fantastyczna komedia, znakomici aktorzy.
Fantastyczny spektakl! Jestem pod wrażeniem gry aktorów i tego, że potrafili nauczyć się na pamięć tak zawikłanych tekstów i zgrać wejścia w odpowiednich momentach. BRAWO!!!
Fantastyczna komedia na trudne czasy. Chociaż.na chwilę dzięki wspaniałym aktorom i wszystkim tym którzy brali udział w przygotowaniu spektakl oderrwalliśmy się z Żoną od rzeczywistości. Dziękuję
Super fantastycznie i śmiesznie było
Dobra dawka humoru! Jak zwykle wysoki poziom. Jeszcze nie raz zawitamy w Nowym Teatrze :)
Pplecam super spędzony czas. Kupa śniechu
Rodzicom się bardzo podobało!
Swietny spektakl Polecam
Wyszłam z teatru bardzo usatysfakcjonowana, zdecydowanie. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na dobrą komedię.

Polecane