spektakl

Wieczór kawalerski NT

spektakl

Wieczór kawalerski NT

Wieczór kawalerski NT - Bilety na spektakl teatralny

Robin Hawdon
"Wieczór kawalerski"
(Perfect Wedding)

Reżyseria: Paweł Pitera
Scenografia: Barbara Guzik
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Obsada: Bożena Borek, Monika Bubniak, Igor Chmielnik, Monika Janik, Krzysztof Kluzik, Wojciech Marcinkowski, Magdalena Płaneta

Premiera 11.06.2021 r. Nowa Scena - Nowy Teatr w Słupsku

Po burzliwym wieczorze kawalerskim przyszły pan młody budzi się w zarezerwowanym na noc poślubną hotelowym pokoju u boku pieknej, lecz... kompletnie sobie nieznanej kobiety. Za chwilę pojawi się panna młoda, obsługa przyjęcia i goście weselni. Każda próba wyjścia z tak zagmatwanej sytuacji wpędza naszych bohaterów w coraz większe opały. Czy uda im się wybrnąć z kłopotów? Co jeszcze może przydarzyć się w hotelowym apartamencie? Jak uniknąć kompromitacji i katastrofy? A może los podpowie im rozwiązanie, którego nie nikt wcześniej nie planował?
"Wieczór kawalerski" to pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, przebieranek i zwrotów akcji, rozgrywająca się w zawrotnym tempie błyskotliwa komedia omyłek. Spektakl iskrzy dowcipem i ciętymi dialogami bawiąc widzów na całym świecie już od 1994 roku. Klasyka gatunku autorstwa Robina Hawdona, reżyseria specjalisty farsowej sceny Pawła Pitery, barwna scenografia Barbary Guzik oraz cały zespół Nowego Teatru w obsadzie gwarantują, że "Wieczór kawalerski" to z pewnością dobry pomysł na wieczór w teatrze!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Wieczór kawalerski NT

Wesoło ! ale w treści przydałby się jeszcze jakis wątek , a także trochę oprawy bardziej sylwestrowej . Ogólnie pozytywnie.
Bardzo udane przedstawienie!!! Gra aktorska świetna. Po reakcji publiczności i owacjach na stojąco widać, że nie tylko ja byłam bardzo zadowolona z tak miło i wesoło rozpoczętego nowego roku. Na pewno wrócę na kolejne przedstawienia :)
Zabawny spektakl.Można się pośmiać.Polecam
Dobra zabawa, świetna gra aktorska, komediowe sceny. Dziękuję.
Spektakl wspaniały, aktorzy rewelacja, miło spędzony wieczór, czekam na nowe spektakle 👏👏👏👏
Super występ, obsada aktorska profesjonalna, miło i zabawnie spędzony czas. Na pewno w przyszłości skorzystamy. Dziekujemy❤️
Bardzo miły Wieczór kawalerski.
Super spektakl. Zabawa była udana. (Nowy obiekt jest piękny)
Bardzo dobra sztuka, gra aktorów rewelacja, miło spędzony czas, Polecam
Dobra zabawa, lekki humor na odprężenie;)
Bardzo fajny, "lekki" spektakl. Zdecydowanie godny polecenia:-)
Fantastyczne wspomnienia. Świetna gra, bardzo dynamiczna akcja, ubaw po pachy i co ważne i miłe zaskoczenie - naprawdę wygodne fotele, duuuużo wygodniejsze niż w Filharmonii. A byliśmy mile zaskoczeni szczególnie po kilku artykułach i opiniach kiedyś w prasie i sieci, jakoby miałoby być mało miejsca. Guzik prawda. Jest wygodnie i chętnie wybierzemy się niebawem na coś kolejnego. Polecam.
Super jak zawsze 😊
Znakomita gra aktorów, doskonała komedia pomyłek. Polecam spektakl wprawia w dobry nastrój.
super, serdecznie polecam !!
Fajny, lekki i zabawny spektakl. Świetnie się bawiliśmy.
Super spektakl polecam
Cudowny wieczór ze wspaniałymi aktorami :)
Świetna komedia. Bardzo lekka, zabawna. Gratulacje dla aktorów, którzy wspaniałe odegrali swoje podczas trwania spektaklu. Dziękujemy bo bawiliśmy się bardzo dobrze. Polecamy 😊
Świetna zabawa przez cały czas trwania spektaklu. Rewelacyjna gra aktorska. Miło spędzony wieczór sylwestrowy.
Bardzo dobrze wydane pieniądze. Oceniam spektakl bardzo dobrze, w największej mierze za profesjonalizm gry aktorskiej zespołu. POLECAM!!!
Bardzo zabawne przedstawienie.
Wspaniała komedia super aktorzy .
Polecam serdecznie ten spektakl,gra aktorska jak zwykle na najwyższym poziomie, publiczność rozbawiona , dużo śmiechu i dobrej zabawy w kulturalnym miejscu. Pozdrawiam
Spektakl wart polecenia - polecam serdecznie
Super spektakl. Super miejsce.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl