Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

Wieczór z Bohemą

spektakl

Wieczór z Bohemą

Wieczór z Bohemą - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na… the greatest „Wieczór z Bohemą”. To teatralne widowisko wokalno-taneczno-akrobatyczne nawiązujące do fabularnej postaci showmana i jego trupy teatralnej. Na deskach teatru odbędzie się niecodzienny spektakl, przepełniony tańcem, humorem, akrobacjami na kole i szarfach oraz znanymi światowymi przebojami w wykonaniu Sylwii Przetak i Jerzego Grzechnika.

Gospodarzami wieczoru będą Maciej Orłoś oraz Arkadiusz Pyć. Widowisko wyreżyserował Krzysztof Hulboj z pomocą Ambasadorów Bohema House. Krzysztof wraz ze swoją partnerką Janją Lesar wykona przepiękne pokazy taneczne – energetyczny JIVE i zmysłowe TANGO. Jednak to nie koniec atrakcji – Maciej Orłoś wcieli się w rolę połykacza noży (!) a Arek zabierze nas w magiczną podróż swoim unikalnym rowerkiem.

Dajcie się porwać bujnej wyobraźni Naszych artystów i przychodźcie tłumnie

Po widowisku zapraszamy do wspólnych zdjęć z Artystami na naszej ściance JESTEM EKO BOHEMA HOUSE oraz do zakupów ekopamiątek w przyteatralnym sklepie. Przypominamy że wokół teatru funkcjonuje park z tablicami interaktywnymi i możliwością rozwiązywania wspólnie zadań ekologicznych w cenie biletu na show.

Wiek: od 16 lat

Maciej Orłoś - znany aktor, dziennikarz, prezenter, youtuber.
Arkadiusz Pyć - uwielbiany przez widzów aktor teatralny, mim, krasnoludek, wspaniały człowiek i Ambasador Teatru Bohema House.
Janja Lesar – słoweńska tancerka, choreografka i trenerka tańca. Uczestniczka programu "Taniec z gwiazdami" dla telewizji TVN i programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dla telewizji Polsat.
Krzysztof Hulboj – reżyser widowiska, polski tancerz, choreograf i trener tańca. Wieloletni uczestnik programu "Taniec z gwiazdami" dla telewizji TVN i programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dla telewizji Polsat. Obecnie choreograf programu.
Sylwia Przetak - wokalistka, księżniczka Disneya, artystka grupy Accantus oraz odtwórczyni głównych ról w ekologicznych bajkach Bohema House.
Jerzy Grzechnik – wokalista musicalowy, aktor w Teatrze Studio Buffo w Warszawie, uczestnik programów „The Voice of Poland” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
Agnieszka Gerlach-Stasieluk - tancerka powietrzna i akrobatka, absolwentka szkoły baletowej, występowała na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, czy Operze Wrocławskiej.
Łukasz Otto Wójcik - absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, półfinalista programu „Mam Talent”, pasjonat sztuki cyrkowej, aktywnie działa już od 2008 roku. Dzieli się i zaraża swoją pasją.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Wieczór z Bohemą


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl