spektakl

Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce

spektakl

Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce

Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce - Bilety na spektakl teatralny

Tragikomedia z muzyką i piosnkami w dwóch aktach na podstawie pomysłu Leo Bauera i Fritza Schindleckera.

Zabawna tragikomedia o czterech przypadkowych pasażerach windy, postawionych w sytuacji bez wyjścia. Każde z nich ma inny problem w życiu i chcąc nie chcąc, ujawnia go w sytuacji "ostatecznej". Życiowe dialogi i nagłe zwroty akcji prowadzą w niej do zaskakujących konfrontacji i komicznych puent.

Obsada:

Magdalena Lewińska

Dariusz Kordek

Beata Olga Kowalska

Jacek Kawalec

Autor:Fritz Schindlecker

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Produkcja: DECAPRO DARIUSZ KORDEK

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce

Bardzo miły spektakl :) Najsilniejsze ogniwa to Małgorzata Lewińska i Jacek Kawalec : świetna gra i jeszcze lepiej zaśpiewane piosenki :) Pan Kordek trochę mnie zawiódł , może miał gorszy dzień ale widać było ,ze mu się nie chce :( Mimo tego polecam :)
Nie wiem jak można pisać o tym przedstawieniu, że gra aktorska była świetna czy wspaniała. Aktorzy co chwila się mylili, tańce były totalnie niezsynchronizowane ... aż szkoda, bo wszystkich aktorów, którzy występowali bardzo lubię, w szczególności Darka Kordka, który wypadł niestety najsłabiej - ostatni utwór po prostu położył. Generalnie występ na poziomie przedstawienia licealnego. Sztuka ma ogromny potencjał, temat i teksty ciekawe, ale wykonanie słabe.
Świetne aktorsko i muzycznie, a do tego zabawne!
Wydarzenie 20/10. Polecam każdemu. Uśmialiśmy się do łez. Wspaniała gra aktorska. Cena za bilet adekwatna. Nic dodać, nic ująć :)
Za 40 zł można obejrzeć, za więcej nie warto, szkoda :(
Ten spektakl nas zachwycił.Niby komedia ale bardzo mądra. Do śmiechu i płaczu. .Świetny tekst i wykonanie a piosenki genialne.Pan Kordek najlepszy.Bardzo miło spędziliśmy ten wieczór. Polecam gorąco! Grażyna i Zdzisław.
Nareszcie poszliśmy do teatru! Po tak długiej przerwie nie mogliśmy doczekać się przedstawienia na żywo. I udało się dzięki domowi kultury na Sluzewcu. Przedstawienie zaliczam do średnich. Nie wiem dokładnie dlaczego, pozostawiam to prawdziwym krytykom. Może to kwestia adaptacji oryginału. Szczególnie utwory śpiewane i niektóre dialogi rozczarowywały. Gra aktorów była dobra i niektóre momenty śmieszne. Pani Sprzataczka, która kręciła się wśród widzów przed rozpoczęciem to bardzo dobry pomysł. Ale ogólne wrażenie pozostaje takie sobie. Mini to jednak, jesteśmy zadowoleni z tak spędzonego sobotniego wieczoru. Dziękujemy!

Polecane z kategorii spektakl