spektakl

"Witajki i Papatki" - Teatr Chrząszcz w Trzcinie

spektakl

"Witajki i Papatki" - Teatr Chrząszcz w Trzcinie

"Witajki i Papatki" - Teatr Chrząszcz w Trzcinie - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl dla naprawdę małych dzieci, od 1 roku do 5 lat, którego motywem przewodnim są dłonie. Służą do witania, żegnania, zapoznawania się, bawienia, ogrzewania, próbowania… . Na oczach dzieci na scenie pojawia się śnieg, kwiaty, pszczoły, łąka, morze… co jeszcze? Sprawdźcie sami i zafundujcie swoim szkrabom pierwsze spotkanie z teatrem! Zakończeniem jest wspólna zabawa z dziećmi. Muzyka na żywo.Spektakl dla naprawdę małych dzieci, od 1 roku do 6 lat, którego motywem przewodnim są dłonie. Służą do witania, żegnania, zapoznawania się, bawienia, ogrzewania, próbowania… . Na oczach dzieci na scenie pojawia się śnieg, kwiaty, pszczoły, łąka, morze… co jeszcze? Sprawdźcie sami i zafundujcie swoim szkrabom pierwsze spotkanie z teatrem! Zakończeniem jest wspólna zabawa z dziećmi. Muzyka na żywo. Przedstawienie oparte jest na prostych środkach wyrazu: naturalnych kolorach, formach i dźwiękach, co pozwala młodym widzom wyciszyć się, skupić i wniknąć w świat teatru. Poza zmysłem wzroku i słuchu pobudza też dotyk i węch… Z zagadnień dydaktycznych uwzględnia: sekwencje, podstawowe kolory i liczebniki od 1 do 4. Zakończeniem jest wspólna zabawa aktorów z dziećmi. Posiadamy też wersję w języku angielskim. Dodatkowym walorem jest muzyka na żywo przy wykorzystaniu różnych nietypowych instrumentów.

Czas trwania: 35 min + 20 min zabawy

Koncepcja i reżyseria: Marta i Cezary Skroccy

Scenografia: Marta Skrocka

Muzyka: Piotr Kolecki/Rafał Nowak

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Witajki i Papatki" - Teatr Chrząszcz w Trzcinie

Przedstawienie bardzo ciekawe,dostosowane do przewidywanej grupy wiekowej, muzyka bardzo ładna i wprowadzająca w klimat. Bardzo nam się podobało.
Ponownie wspaniały występ teatru Chrząszcz w Trzcinie!
Natalia 12.09.2021 13:45
Dzieci były zachwycone!
Izabela 12.09.2021 10:39
Bardzo miłe przedstawienie, nie wiedziałam, że będę się tak dobrze bawić sama (!) na przedstawieniu dla maluchów; pomysłowe
AgaS 12.09.2021 08:52

Polecane z kategorii spektakl