spektakl

Wkręć się w teatr: Mój przyjaciel pies

spektakl

Wkręć się w teatr: Mój przyjaciel pies

Wkręć się w teatr: Mój przyjaciel pies - Bilety na spektakl teatralny

„Mój przyjaciel pies” to pełen humoru spektakl dla dzieci od lat trzech poznańskiej grupy TeatRyle. Opowiada historię pewnego Misia, który spotyka biednego, głodnego i bezdomnego psa. Bardzo chciałby go zabrać do domu, ale Tata Niedźwiedź nie lubi piesków, dokuczyły mu, kiedy dawno temu żył w lesie. Czy małemu Misiowi uda się zaprzyjaźnić z psem? Czy tata zgodzi się, by pies zamieszkał u nich pod łóżkiem? Jaką rolę odegra pojawienie się groźnego i podstępnego Lisa? Tego dowiecie się, oglądając przedstawienie.

TeatRyle to przedsięwzięcie Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich, absolwentów PWST Wydziału Sztuki Lalkarskiej (obecnie Akademia Teatralna) w Białymstoku, na co dzień aktorów Teatru Animacji w Poznaniu.

Spektakle o godz. 10 i 12 w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 5.

Bilety: 50 zł bilet rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci) ; 15zł bilet pojedynczy, 15zł ( 1+1) na Kartę osoby z niepełnosprawnością. Bilety wyłącznie na biletyna.pl

Spektakl dla widzów od lat 3 do 103. Liczba miejsc ograniczona!

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, przestrzegamy procedur sanitarnych. Prosimy o zakładanie masek, dezynfekcję rąk przed wejściem na salę i zachowywanie bezpiecznego dystansu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Wkręć się w teatr: Mój przyjaciel pies

Bardzo ciekawe uczące a jednocześnie śmieszne przedstawienie dla dzieci. Czekamy na następne wydarzenia! Oby więcej ich było bo warto wybrac sie z cala rodziną. Dziękujemy
Cudowny, plastyczny aktor, który zintegrował publiczność i samym bieganiem wzbudzał ataki śmiechu nie tylko u najmłodszych. Prosta historyjka, ale zajmująca. Może trochę za słabe piosenki, trochę ich za dużo, ale spektakl godny polecenia, zwłaszcza dla dzieci 4-6.
Dzieci bardzo dobrze się bawiły, wyszły rozbawione i uśmiechnięte. Dziękujemy za zabawę i prosimy o więcej przedstawień!
Wsopaniały spektakl dla młodszych dzieci, córka wyszła zachwycona.
Super zabawa. Do zobaczenia w kwietniu.
Treść bardzo przystepna dla dzieci. Występujące postaci ładne, przyjemne dla obiorcy. Aktorzy z bardzo bogatą mimiką :) Podobal mi się sposób, w jaki uprzedzono dzieci, że zgasną światła na widowni, a zapalą się na scenie. To one, poprzez klaśnięcie w magiczny sposób robily to, mając poczucie sprawstwa i bezpieczeństwa.

Polecane z kategorii spektakl