Womanifesto | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Womanifesto

spektakl

Womanifesto

Womanifesto - Bilety na spektakl teatralny

Womanifesto to projekt artystyczny, który łączy w sobie taniec, obcasy, jogę, ale też teatr, performance i filozofię. Choreografka Ilona Bekier-Ekwa stworzyła grupę ponad 20 kobiet z różnych środowisk, w różnym wieku, z innymi doświadczeniami. Tancerki, wokalistki, jak i amatorki, pasjonatki wystąpią razem w niezwykle poruszającym i dojrzałym pokazie tanecznym, tworząc na scenie żywą rzeźbę ze swoich ciał.
Kobiety Womanifesto opowiadają swoje prawdziwe życiowe historie poprzez taniec i inne formy sztuki. Pokazują jak znalazły w sobie odwagę, pokonały bariery, strach i lęki. Dzielą się tym z publicznością w bardzo intymnym i emocjonalnym przedstawieniu. Pokazują widzom prawdę o wrażliwości i sile kobiecości.
Spektakl podejmuje tematykę zmian jakie zachodzą w życiu każdej i każdego z nas. Przedstawia proces poszukiwania harmonii w relacjach, pomimo narzuconych przez społeczeństwo podziałów i ograniczeń. Opowiada o drodze do akceptacji i wiary we własną moc, o kobiecym aspekcie każdej istoty ludzkiej, zarówno kobiety jak i mężczyzny. Każdy przeżyje tę artystyczną podróż w inny sposób, każdy będzie też w stanie odkryć w niej jakąś cząstkę siebie. Sztuka zabiera widza w świat uczuć, pragnień i emocji, świat ,w którym każdy z nas codziennie błądzi. Razem z kobietami Womanifesto przekroczysz granice tego co konwencjonalne – a to dopiero początek …

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniała!!!
Zachwycona 29.06.2019 08:35

Polecane