Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

Wszystko w porządku

spektakl

Wszystko w porządku

Wszystko w porządku - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

SPEKTAKL TEATRALNY

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online (ilość miejsc ograniczona) lub w DK KADR

Antoni Czechow był znakomitym obserwatorem, a w swoich opowiadaniach uchwycił ludzi takimi jakimi rzeczywiście są z ich zaletami, ale przede wszystkim wadami. To sprawia, że mimo nieco archaicznego języka, przeglądamy się w jego dziełach do dzisiaj. Śmiejemy się, żeby za chwilę wzruszyć, bo takie właśnie jest życie i takie są dzieła Czechowa.

“Wszystko w porządku” to spektakl, w którym przeprowadzamy widza przez świat ludzkich przywar, namiętności, rozpracowujemy to jak i dlaczego zachowujemy się w ten, a nie inny sposób. Uwypuklamy to co złe, żeby to, co dobre stało się bardziej widoczne. Obśmiewamy naszą polską przypadłość unikania trudnych tematów, bo przecież łatwiej jest powiedzieć “wszystko w porządku”…

Adaptacja znanych i mniej znanych opowiadań Antoniego Czechowa

Reżyseria, adaptacja scenariusza: Sebastian Słomiński
Wokal: Magdalena Czuba
Ruch sceniczny: Blanka Miętkiewicz
Występują: Jacek Bienert, Sylwia Chełmińska, Małgorzata Cytrowska, Lidka Iwanowska-Szymańska, Natalia Niemira, Mirosław Malec, Agata Mandziewska, Ewa Markowska, Magdalena Milancej, Daria Radzikowska, Marta Struś, Beata Zdankiewicz.

!UWAGA!
Szanowni Państwo,
W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich przestrzeniach DK Kadr funkcjonujemy w reżimie sanitarnym: prosimy o noszenie maseczek ochronnych, dezynfekowanie dłoni, trzymanie dystansu. Prosimy także wszystkich odwiedzających o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Wszystko w porządku


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl