Wykrywacz kłamstw - Bilety na spektakl teatralny

Przewrotna, pełna zwrotów akcji, rosyjska komedia małżeńska. Rozśmiesza do łez, ale też skłania do refleksji. Czy aby na pewno chcemy wiedzieć o naszych bliskich dosłownie wszystko?

W mieszkaniu rosyjskiego małżeństwa zjawia się hipnotyzer. Rozhisteryzowana żona chce, by odnalazł pieniądze schowane przez jej lubiącego zaglądać do kieliszka męża. Po ostrych protestach Borisa, Nikołajowi Lebiediewowi - docentowi w katedrze psychiatrii Akademii Medycznej, udaje się wprawić go w trans. I już po chwili sprawa zaginionej gotówki się wyjaśnia. Jednak żona nie chce kończyć seansu i korzystając z niepowtarzalnej okazji, postanawia sprawdzić prawdomówność męża. Z każdą odpowiedzią, nieświadomy Boris pogrąża się coraz bardziej.

Rozwścieczona Nadia wpada w szał, rzuca się na swojego kłamliwego małżonka. Gdy ten uchodzi z życiem i wybudza się z hipnozy, posądzany o oszustwa i zdrady Boris, postanawia odwdzięczyć się jej pięknym za nadobne. Teraz on sprawdzi, czy tak bardzo zbulwersowana jego występkami żona, sama jest czysta jak łza. Po chwili okazuje się, że żona też ma sporo za uszami…

Co na to wszystko początkujący hipnotyzer? Jak zakończy ten seans szczerości? Czy prawda odkryta po latach, może zniszczyć małżeństwo? A może czasem w życiu lepiej wiedzieć mniej…?

Tekst Wasilij Sigariew

Tłumaczenie Agnieszka Piotrowska

Reżyseria Robert Talarczyk

Obsada:

Anna Gornostaj

Olaf Lubaszenko

Kacper Kuszewski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Wykrywacz kłamstw

Bardzo śmieszna i prawdziwa, świetnie zagrana. Olaf Lubaszenko w roli pana domu przezabawny. Uśmialiśmy się z żoną. Polecam zobaczyć.
Super spektakl, polecam
Super przedstawienie i super pomysł na sylwestrowy wieczór 😀
Prześmieszny spektakl,fantastyczna gra aktorów. Gorąco polecam.
Ciekawy spektakl można przenieść się z aktorami w świat dawnej Rosji. Najlepsza gra aktorska p.Kacpra Kruszewskiego
Fantastycznie widowisko. Olaf Lubaszenko wcielił sie w postać z niesamowitą perfekcją.
Doskonały, przewrotny, godny uwagi. Anatomia grzeszków i problemów małżeńskich podlana hipnotycznym sosem. Warto zobaczyć, trzeba zobaczyć. Dobrze oprawione muzycznie.
Sztuka mogłaby być ciekawa,ale nie była. Pan Lubaszenko grał w sposób iscie amatorski,naiwny. Jego sceniczna żona to jednostajny wrzask-dobre w latach Hanki Bielickiej.''Kaszpirowski''lepszy w M jak ...,niz na scenie. Czasami zastanawiam się czy polecać teatr,bo można trafić na sztukę zagraną tak jak to tu miało miejsce.
Wspaniałe przedstawienie. Ubawiliśmy się na maxa. Aktorzy dal z siebie wszystko.
Rewelacyjna sztuka. Bardzo miły wieczór z fantastycznymi aktorami. Polecam.
Sztuka super,temat ciągle aktualny w naszych rodzinach. Wielki ukłon w stronę aktorów ich gra to mistrzostwo. Dziękuje .
Warto było. Świetna scena świetna gra. Było ich tylko troje a efekt wspaniały. Polecam

Polecane z kategorii spektakl