spektakl

Wyspa Skarbów

spektakl

Wyspa Skarbów

Wyspa Skarbów - Bilety na spektakl teatralny

Wyspa skarbów to piękna opowieść o sile przyjaźni, o jej bardzo ważnym znaczeniu w naszym życiu. Bohaterami ten niezwykłej przygody są Alicja i jej kot, Kapitan Krzykacz i jego załoga oraz podstępny pająk. To oni zabiorą nas w niezwykły świat… świat dziecięcej wyobraźni? Co się w nim kryje ?

REŻYSERIA – IZABELA KARWOT
ASYSTENT REŻYSERA - NATALIA KARWOT
SCENARIUSZ – ELŻBIETA GORZKA-KMIEĆ
SCENOGRAFIA – BARBARA WÓJCIK-WIKTOROWICZ
MUZYKA – MATEUSZ WALACH
ŚWIATŁO – MARCIN MRÓWCZYŃSKI

OBSADA :
ALICJA MORCINEK
NADIA POSTRĄŻNY
OLIWIA GĄSIOR
GABRIELA GĄSIOR
MARTA SZNAPKA
MICHALINA SINKA

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały, bardzo profesjonalnie przygotowany występ! Jestem tym bardziej pozytywnie zaskoczona, że udało się wszystko dodać na ostatni guzik w ciągu zaledwie miesiąca. Piękna muzyka, inspirująca, a zarazem prosta scenografia i doskonałą gra młodziutkich aktorów. Moje dzieci też są bardzo zadowolone. Jestem pewna, że jeszcze się pojawimy na ich występach.
Witam. Powiem tak ...niech żałują Ci wszyscy co nie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu!!!!! aktorzy-scenariusz-przekaz bardzo profesjonalnie wszystko dograne . Jestem zachwycona i na pewno jeśli jeszcze będzie TEATR CHICHOTEK występował w okolicy na pewno całą rodziną wybierzemy się. Bardzo dziekuję organizatorom że w końcu mogłam miło i artystycznie spędzić czas.pozdrawiam

Polecane