spektakl

Spektakl - ZA ROK O TEJ SAMEJ PORZE

spektakl

Spektakl - ZA ROK O TEJ SAMEJ PORZE

Spektakl - ZA ROK O TEJ SAMEJ PORZE - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl - ZA ROK O TEJ SAMEJ PORZE | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Bernard Slade
ZA ROK O TEJ SAMEJ PORZE
(komedia romantyczna)

George, żonaty księgowy z New Jersey i Doris - gospodyni domowa, mężatka i matka trojga dzieci z Oakland - spotykają się przypadkowo w uzdrowisku w północnej Kalifornii w 1951 roku. Zakochują się w sobie, ale z oczywistych względów muszą się rozstać. Postanawiają spotykać się co roku, w tym samym hotelu, by wspólnie spędzić weekend. Pięć spotkań pokazanych w spektaklu obejmuje 26 lat tej osobliwej znajomości, w czasie której zmieniają się zarówno sami bohaterowie, jak i otaczający ich świat.
Adaptacja sztuki kanadyjskiego dramatopisarza Bernarda Slade'a. Hit prosto z Broadway'u , ale to nie tylko zgrabna komedia, ale też podróż przez prawie 30 lat amerykańskiej kultury, z jej modą, muzyką, filmami, a także zmieniającą się rzeczywistością polityczną i mentalnością

Reżyseria: Renata Dymna
Produkcja: Fundacja Kreatywni na Temat
Ruch sceniczny: Agnieszka Senderowska – Rucińska
Opracowanie scenograficzne: Renata Zientara
Występują: Marta Skoczek i Hubert Matysiak
Aktorzy seriali „Na Wspólnej”, „Barwy szczęścia”, „Na sygnale”, „Echo serca”

Spektakl trwa 120 min. z 1 przerwą

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1A
06 listopada 2020 r., godz. 19.00

Karty Wstępu w cenie 30 zł do nabycia w kasie ośrodka kultury i na www.biletyna.pl
• Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
• Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest zapoznanie się z regulaminem imprezy i złożeniem w dniu imprezy oświadczenia dostępnego na naszej stronie internetowej (nok.nowydwormaz.pl)

Regulamin spektaklu „Za rok o tej samej porze” w dniu 06.11.2020 w Nowodworskim Ośrodku Kultury-sala widowiskowa.

 1. Do udziału w imprezie uprawnione są osoby posiadające bilet wstępu i podpiszą obowiązkowe Oświadczenie o tym, że uczestnik według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. (Oświadczenie dostępne na naszej stronie internetowej nok.nowydwormaz.pl można przynieść wypełnione lub wypełnić przed wydarzeniem)
 2. Zakupienie biletu jest jednoznaczne z zapoznaniem się z niniejszymi zasadami udziału w imprezie i przyjęciem ich do stosowania.
 3. Przy wejściu na teren Nowodworskiego Ośrodka Kultury oraz przed jego opuszczeniem wszyscy obowiązani są do dezynfekcji rąk.
 4. Przy wejściu do Ośrodka kultury oraz podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa. Środki zabezpieczające uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.
 5. Podczas pobytu w NOK, należy zachować wymagany przepisami prawa,(1.5m) bezpieczny odstęp między widzami; przy kasie oraz przy wejściu i wyjściu z sali widowiskowej oraz z budynku NOK.
 6. Ilość miejsc w sali widowiskowej podczas imprezy jest ograniczona – udostępnia się widzom co drugie miejsce z zachowaniem naprzemienności rzędów.
  Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy widza, który:
  a. uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
  b. jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.
  c. osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
 7. Niedopuszczalne jest zajmowanie innych, wolnych miejsc niż te wskazane na bilecie.
 8. Realizacja imprezy odbędzie się przy niezbędnej ilości pracowników Nowodworskiego Ośrodek Kultury.
 9. Podczas realizacji imprezy wszyscy pracownicy ośrodka kultury mają obowiązek korzystania ze środków zabezpieczających usta i nos.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo mile spedzony czas. Sztuka zabawna, ale też zmuszająca do refleksji i wzruszająca. Polecam naprawdę warto się wybrać. Super gra aktorska, zwłaszcza Marty Skoczek.

Polecane