Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

spektakl

Zacznijmy Jeszcze Raz

spektakl

Zacznijmy Jeszcze Raz

Zacznijmy Jeszcze Raz - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

👩🏻Ona – terapeutka uzdrawiająca związki małżeńskie. 🧔🏻‍♂️On - pacjent rujnujący związek małżeński. 👩🏻Ona – opanowana, kompetentna i przewidywalna. 🧔🏻‍♂️On - nieopanowany, niekompetentny i nieprzewidywalny. Wszystko jasne. Czyżby⁉️ Przyjdzie im rozegrać pojedynek do ostatniej komediowej kropli krwi. Wiele masek (ich czy waszych?) przyjdzie im zerwać, wiele grzechów (ich czy waszych?) przyjdzie im zdemaskować, wiele błędów... przyjdzie im naprawić‼️⌛

Zacznijmy Jeszcze Raz - więcej informacji

Ona – terapeutka uzdrawiająca związki małżeńskie. On - pacjent rujnujący związek małżeński. Ona – opanowana, kompetentna i przewidywalna. On - nieopanowany, niekompetentny i nieprzewidywalny. Wszystko jasne. Czyżby? Przyjdzie im rozegrać pojedynek do ostatniej komediowej kropli krwi. Wiele masek (ich czy waszych?) przyjdzie im zerwać, wiele grzechów (ich czy waszych?) przyjdzie im zdemaskować, wiele błędów... przyjdzie im naprawić.
Pamiętajcie - to poker mistrzów aktorstwa, nie wiadomo kto i co ma w kartach… i to jest piękne w tym spektaklu, i to jest piękne w życiu… dopóki trwa walka, dopóki nam zależy. Zagrają dla Was o najwyższą stawkę – MIŁOŚĆ.

Podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i... uśmiech. Wszystko to odnajdziecie w spektaklu „Zacznijmy jeszcze raz”. Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf (autorkę tekstów do telewizyjnego kabaretu Rozmowy w Tłoku z programu „Szymon Majewski Show”) dla dwojga aktorów - Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej. Oboje doskonale czują się w komedii, uprawiają stand up, parodię, improwizują i kochają kabaret. Ten spektakl stwarza im doskonałą okazję do żonglerki tymi wszystkimi formami.

Obsada: Aldona Jankowska, Tomasz Sapryk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Września

Brak wydarzeń w: Września

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Zacznijmy Jeszcze Raz

Świetny duet! Zgrana para aktorska. Ciekawy scenariusz z zaskakującym zakończeniem. Miło spędzone 80 minut.
Paweł 02.04.2023 15:42
Świetne przedstawienie, bardzo prawdziwe mówiące wiele o nas. Brawurowa gra aktorska. Serdecznie polecam, nie tylko parą z wieloletnim doświadczeniem.
Misia 14.10.2017 18:34
Zacznijmy Jeszcze Raz
Poznań, 13.10.2017
Kino Apollo

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

  • Świetny duet! Zgrana para aktorska. Ciekawy scenariusz z zaskakującym zakończeniem. Miło spędzone 80 minut.

    Paweł 02.04.2023 15:42


  • Świetne przedstawienie, bardzo prawdziwe mówiące wiele o nas. Brawurowa gra aktorska. Serdecznie polecam, nie tylko parą z wieloletnim doświadczeniem.

    Misia 14.10.2017 18:34


Polecane z kategorii spektakl