Wydarzenia Września 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Września


Kabaret Nowaki - W nowym programie

Wyprzedane

Kabaret Nowaki - W nowym programie

Wyprzedane

Najsłodszy owoc

 KUP BILET

Mamma Mia

 KUP BILET

Kolacja na cztery ręce

 KUP BILET

MAGIC TENORS

 KUP BILET

Złote Przeboje - Barbara Parzęczewska & Zbigniew Zaranek

 KUP BILET

Iluzjonista Adrian Mitoraj

 KUP BILET

Superprodukcja - o filmie w teatrze

 KUP BILET

Lola, lalka miłości

 KUP BILET

Kabaret Czesuaf - Bez przesady!

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie I

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET

Pop Opera - od Opery do Musicalu

 KUP BILET
Wydarzenia Września 2023/2024 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Września położona w województwie wielkopolskim była niegdyś prywatnym miastem szlacheckim. To miejscowość o bogatej historii, w której znajdują się liczne zabytki. Września oferuje nie tylko wiele atrakcji turystycznych, lecz także kulturalnych. Jeśli chcecie miło spędzić wolny czas w tym mieście, skorzystajcie z aktualizowanej na bieżąco listy wydarzeń kulturalnych, które odbywają się tutaj w wielu placówkach.

Bilety na wydarzenia – Września 2023/2024

Zastanawiacie się, co robić we Wrześni? Jeśli chcecie zapewnić sobie wiele niezapomnianych wrażeń kulturalnych, skorzystajcie z naszego serwisu. Biletyna.pl to miejsce stworzone dla miłośników sztuki, muzyki i teatru, ale nie tylko. Przedstawiamy rozbudowaną listę wydarzeń zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Aby zawsze być na bieżąco, zasubskrybujcie nasz newsletter, który powiadomi Was o nadchodzących wydarzeniach w wybranym mieście. Zachęcamy również od pobrania aplikacji mobilnej biletyna.pl. Dzięki niej najświeższe informacje o planowanych premierach będziecie mieć na wyciągnięcie ręki. Jeśli lubicie podróżować po Polsce, zaobserwujcie również ofertę kulturalną pozostałych – mniejszych i większych miast w naszym kraju.

Atrakcje Września 2023/2024 – jakie miejsca warto odwiedzić w tym mieście?

Na pewno pamiętacie z lekcji historii w szkole wydarzenie, jakim był bunt wrzesińskich dzieci. Odważni młodzi obywatele chcieli wywalczyć możliwość posługiwania się językiem polskim w szkole. Pamiątką po tym wydarzeniu jest Muzeum Regionalne im. Dzieci Wrzesińskich, które zdecydowanie warto odwiedzić. Co więcej, w miejscowości tej warte zobaczenia są również malownicze parki – im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz im. Dzieci Wrzesińskich. Nieopodal Wrześni znajduje się również Grzybowo. Jest to wczesnośredniowieczne grodzisko, w którym można poznać wczesne dzieje naszego kraju.

Imprezy Września 2023/2024 – gdzie szukać wrażeń kulturalnych?

We Wrześni nie można narzekać na brak atrakcji kulturalnych. Działa tutaj m.in. Wrzesiński Ośrodek Kultury, w którym organizowane są m.in. spektakle, a także występy artystów kabaretowych i stand-uperów. W mieście tym działa także Amfiteatr im. Anny Jantar, w którym szczególnie w sezonie letnim i jesiennym odbywa się wiele wydarzeń muzycznych, m.in. Września Music Festiwal. Miłośnicy sztuki cyrkowej mogą natomiast wybrać się na pokaz Cyrku Zalewski do Namiotu Cyrkowego zlokalizowanego przy ul. Kościuszki. Zamówicie już dziś bilety na wybrane wydarzenia, aby nie ominęły Was najciekawsze premiery w sezonie!