Wydarzenia Września 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Września


Kabaret Paranienormalni - Osiemnastka

 KUP BILET

Kabaret Skeczów Męczących - Polska misja komiczna

 KUP BILET

Pop Opera - od Opery do Musicalu

 KUP BILET

Gala Noworoczna "Wiedeński Nowy Rok"

 KUP BILET

Koncert Muzyki Świata - Od Operetki po Hity Muzyki Estradowej

 KUP BILET

Królewski Balet Klasyczny - Jezioro Łabędzie

 KUP BILET

Kabaret OT.TO - „Prawdziwa inteligencja”

 KUP BILET

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET

"Być Kobietą" - Czyli Szaleństwa Dojrzałej Młodości

 KUP BILET

Katarzyna Piasecka - Nowy program stand-up comedy „Ukąszona”.

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Września 2023/2024 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Września położona w województwie wielkopolskim była niegdyś prywatnym miastem szlacheckim. To miejscowość o bogatej historii, w której znajdują się liczne zabytki. Września oferuje nie tylko wiele atrakcji turystycznych, lecz także kulturalnych. Jeśli chcecie miło spędzić wolny czas w tym mieście, skorzystajcie z aktualizowanej na bieżąco listy wydarzeń kulturalnych, które odbywają się tutaj w wielu placówkach.

Bilety na wydarzenia – Września 2023/2024

Zastanawiacie się, co robić we Wrześni? Jeśli chcecie zapewnić sobie wiele niezapomnianych wrażeń kulturalnych, skorzystajcie z naszego serwisu. Biletyna.pl to miejsce stworzone dla miłośników sztuki, muzyki i teatru, ale nie tylko. Przedstawiamy rozbudowaną listę wydarzeń zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Aby zawsze być na bieżąco, zasubskrybujcie nasz newsletter, który powiadomi Was o nadchodzących wydarzeniach w wybranym mieście. Zachęcamy również od pobrania aplikacji mobilnej biletyna.pl. Dzięki niej najświeższe informacje o planowanych premierach będziecie mieć na wyciągnięcie ręki. Jeśli lubicie podróżować po Polsce, zaobserwujcie również ofertę kulturalną pozostałych – mniejszych i większych miast w naszym kraju.

Atrakcje Września 2023/2024 – jakie miejsca warto odwiedzić w tym mieście?

Na pewno pamiętacie z lekcji historii w szkole wydarzenie, jakim był bunt wrzesińskich dzieci. Odważni młodzi obywatele chcieli wywalczyć możliwość posługiwania się językiem polskim w szkole. Pamiątką po tym wydarzeniu jest Muzeum Regionalne im. Dzieci Wrzesińskich, które zdecydowanie warto odwiedzić. Co więcej, w miejscowości tej warte zobaczenia są również malownicze parki – im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz im. Dzieci Wrzesińskich. Nieopodal Wrześni znajduje się również Grzybowo. Jest to wczesnośredniowieczne grodzisko, w którym można poznać wczesne dzieje naszego kraju.

Imprezy Września 2023/2024 – gdzie szukać wrażeń kulturalnych?

We Wrześni nie można narzekać na brak atrakcji kulturalnych. Działa tutaj m.in. Wrzesiński Ośrodek Kultury, w którym organizowane są m.in. spektakle, a także występy artystów kabaretowych i stand-uperów. W mieście tym działa także Amfiteatr im. Anny Jantar, w którym szczególnie w sezonie letnim i jesiennym odbywa się wiele wydarzeń muzycznych, m.in. Września Music Festiwal. Miłośnicy sztuki cyrkowej mogą natomiast wybrać się na pokaz Cyrku Zalewski do Namiotu Cyrkowego zlokalizowanego przy ul. Kościuszki. Zamówicie już dziś bilety na wybrane wydarzenia, aby nie ominęły Was najciekawsze premiery w sezonie!