spektakl

Zagraj to jeszcze raz, Sam

spektakl

Zagraj to jeszcze raz, Sam

Zagraj to jeszcze raz, Sam - Bilety na spektakl teatralny

W sztuce ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM Woody Allen w mistrzowski sposób połączył dwie najważniejsze cechy swojego talentu - uniwersalny, ponadczasowy humor inteligentnego obserwatora z liryzmem znerwicowanego wrażliwca z Nowego Jorku. Przeplatają się w niej wszystkie najważniejsze tematy i fascynacje Allena - kinem, Nowym Jorkiem, muzyką, seksem, miłością i przemijaniem.

ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM to historia poszukiwania miłości swego życia przez krytyka filmowego Allana Felixa (debiutujący w teatrze Kuba Wojewódzki), porzuconego przez swoją żonę Nancy (w tej i w jeszcze ośmiu innych rolach - Małgorzata Socha na zmianę z Barbarą Kurdej-Szatan). Allan zakochuje się przypadkiem w żonie swojego najlepszego przyjaciela, przystojnego biznesmana Dicka (Michał Żebrowski), w ślicznej, lecz znerwicowanej Lindzie (Anna Cieślak), którą uwodzi przy pomocy i według wskazówek swojego idola filmowego, legendarnego amanta czarnych kryminałów Humphreya Bogarta (Daniel Olbrychski), schodzącego do niego w tym celu z ekranu kina.

Reżyser Eugeniusz Korin stworzył najbardziej filmowe przedstawienie ostatnich lat, które stało się swoistym hołdem dla twórczości znanego na całym świecie autora przewrotnych komedii. Jest ono pierwszą realizacją z planowanego przez Teatr 6.piętro tryptyku „Miłość, Zdrada i Przebaczenie wg Woody'ego Allena”.

OBSADA:

Nancy - Małgorzata SOCHA Linda - Anna CIEŚLAK Dick - Michał ŻEBROWSKI Humphrey Bogart - Daniel OLBRYCHSKI Allan Felix - Jakub WOJEWÓDZKI

Reżyseria: Eugeniusz Korin
Scenografia - Jan Kozikowski
Kostiumy - Dorota Kołodyńska
Muzyka - George Gershwin

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Zagraj to jeszcze raz, Sam to bardzo dobra sztuka, zabawna i lżejsza niż filmy Allena. Dawno się tak nie ubawiłam. Faktycznie jest to sztuka głównie Wojewódzkiego ale on świetnie do roli pasuje i zdecydowanie "udźwignął" sztukę.
Świetny spektakl, niesamowici aktorzy!
Fantastyczny spektakl, wart swojej (dosyć wysokiej) ceny!
Zagraj to jeszcze raz Sam
no niestety megasłaby spektakl okraszony bieżącymi wbitkami anty PISowskimi plus naturszczyk w roli głównej z niezbyt bogatym sepektrum umiejętności aktorskich. Typowa celebra.
Gorąco polecam - świetna obsada i gra aktorska :)
Było rewelacyjnie dawno sie tak nie uśmiałam.
Spektakl rewelacyjny, wart obejrzenia, wiecej takich wystepow
Wspaniały występ! Wspaniała obsada!
Aż pragnie się więcej takich spektakli... jest on najlepszym dowódem na to dlaczego Warszawa ma przewagę nad trójmiastem na rynku kulturalnym.
Mile roczarował p.Wojewódzki ciągnął całą sztukę duża rola
Rewelacyjny spektakl oraz gra aktorów a w szczególności Kuby Wojewódzkiego.

Polecane