Zakochaj się w mojej Warszawie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Zakochaj się w mojej Warszawie

spektakl

Zakochaj się w mojej Warszawie

Zakochaj się w mojej Warszawie - Bilety na spektakl teatralny

„Zakochaj się w mojej Warszawie”, musical z muzyką na żywo

muz.: Ryszard Szwec, tekst: Wiesława Sujkowska, reż.: Piotr Furman, choreogr.: Bartosz Figurski, scenogr.: Natalia Kołodziej

wyst.: Zbigniew Ayodele, Jagoda Bednarek, Laura Choijiljav, Jan Marczuk, Julia Nawrocka, Aleksander Raczek , Karolina Rogala, Piotr Sieluk, Maciej Tomaszewski, Krystyna Zajkowska, Julia Zulczyk, z gościnnym udziałem Liwii Pawłowskiej

zespół muzyczny: Adam Rossa (instrumenty klawiszowe), Patryk Sztabiński (akordeon), Mateusz Dobosz (kontrabas), Radosław Mysłek (perkusja)

Licencja na wystawienie utworu została wydana przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

produkcja: Dom Kultury Śródmieście

„Zakochaj się w mojej Warszawie” to pierwsza taka produkcja, jakiej podjął się Dom Kultury Śródmieście. Musical ten to opowieść o współczesnej Warszawie i jej mieszkańcach, rodowitych i przyjezdnych. Łączy ich jedno: potrzeba miłości. W jej poszukiwaniu zgłaszają się na speed dating. Jednak organizator randki myli numery telefonów randkowiczów. Na skutek pomyłki dochodzi do zabawnych nieporozumień, przy okazji zawiązują się przyjaźnie, a my poznajemy uczestników, ich marzenia, zmartwienia, plany.

Musical składa się z kilkunastu piosenek – oryginalnych kompozycji autorstwa Ryszarda Szweca z tekstami Wiesławy Sujkowskiej. Chwytliwe melodie, raz liryczne, raz dynamiczne, grane są na żywo przez zespół instrumentalny, a teksty wyśpiewane przez aktorów w pomysłowych aranżacjach wokalnych.

Niewątpliwym atutem musicalu jest choreografia stworzona przez Bartosza Figurskiego. Sprawia ona, że piosenek nie tylko świetnie się słucha, ale też się je ogląda. To także zasługa wykonawców, których na scenie jest aż dwanaścioro. Wspaniałe widowisko tworzą młodzi, niezwykle utalentowani, choć początkujący aktorzy, którzy zachwycają energią, a na scenie tworzą świetnie zgrany zespół.

Do występu przygotował ich reżyser musicalu Piotr Furman, na co dzień aktor Teatru Rampa. Jego wizja i wiara sprawiły, że „Zakochaj się w mojej Warszawie” to spektakl porywający. Potwierdziła to licznie zgromadzona na premierze publiczność, nieustająco nagradzająca wykonawców i twórców owacjami na stojąco.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

przedstawienie było super, a młodzież bardzo zaangażowana. Niech będzie więcej takich imprez.
Jak najlepsze wrażenia. Młodzi, utalentowani, pełni energii ludzie. Piękne głosy. Jeden minus, nie dotyczący spektaklu. Brak informacji, że nie można fotografować! Niemiły zgrzyt!
Rewelacja! Świetnie śpiewający i grający młodzi ludzie! Serdecznie polecam!
Widziałem już wiele spektakli mniej lub bardziej profesjonalnych, ale to co tutaj widziałem to kompletny szał a aktorzy pokazali prawdziwe emocje. Dziewczyna która śpiewała jedną z piosenek na prawdę płakała. Wobec czego i mnie się nie udało powstrzymać emocji. I tak przez cały spektakl. Polecam
Byłem na spektaklu dwa razy - piękny, żywiołowy, z energiczną grą młodych i utalentowanych ludzi. Do tego muzyka na żywo i wszystko stuprocentowo dograne i przygotowane. Gratuluję aktorom, reżyserowi i muzykom. Z niecierpliwością czekam na płytę z piosenkami ze spektaklu! Oby tak dalej! Czekam na kolejny spektakl z tą obsadą! :)
Nie polecam. Jak można biletować takie wydarzenie? Gry aktorskiej brak. Głosy fatalne, niesłyszalne.Lepiej w momencie śpiewu do mikrofonu.Cztery osoby z grupy nie miały możliwości solowego spiewu-a szkoda, bo mam wrażenie,że dwie osoby miały jakieś pojęcie o śpiewaniu.Wyróżniana jedna dziewczyna, niestety nie najlepsza. Spektakl niedopracowany i przepłacony. Totalna amatorszczyzna. Bilet w cenie jak czasem do niektórych profesjonalnych teatrów, a tu wystepuje młodzież nieumiejaca NIC.
Wspaniali młodzi aktorzy. Piękne głosy... Sztuka godna polecenia
W rocznicę naszego poznania poszliśmy z moim Narzeczonym na spektakl, z którym gra moja znajoma. Nie widziałam, że musical będzie o speed datingu, ale było to dla nas pozytywne zaskoczenie, bo my poznaliśmy się przez internet :) Piosenki wpadają w ucho, spektakl zabawny i idealny na niedzielny relaks!
Młody, pełen energii, uroku osobistego, sprawny ruchowo zespół. Doskonała muzyka. Polecam!
Andrzej z Warszawy 21.01.2019 12:33
Świetny zespół grający, doskonały.
Piękna muzyka i teksty , pełni życia, entuzjazmu i talentu młodzi artyści.
Świetny scenariusz, młodzi wykonawcy 3xz zdolni, zaangażowani zapamiętani :-)
Super przedstawienie! Polecam
bawilismy sie doskonale ! wspaniali młodzi ludzie :)) gratulujemy re zyserowi pomysłów !!!!
Wspaniała atmosfera świetne piosenki bardzo zdolna młodzież wspaniały wieczór
Bardzo przyjemne przedstawienie młodzieżowe z ciekawą fabułą. Piosenki szybko wpadają w ucho i są bardzo profesjonalnie zaśpiewane. Głosy bardzo dobre - miło jest ich posłuchać. Wychodzi się z uśmiechem na twarzy. Życzę powodzenia wszystkim aktorom w ich dalszej karierze.
przedstawienie lekkie ładne i przyjemne, młodzi ludzie z zapałem podeszli do swoich ról. No i muzyka. Brawo.
Zdolni młodzi Wykonawcy. Z przyjemnością oglądało się cały występ. Dużo fajnych piosenek. Zdecydowanie polecam!!!
Przecudne piosenki wpadające w ucho, świetni młodzi wykonawcy, wychodzi się ze spektaklu z niedosytem.
Młodość,świeżość,energia i muzykalność. Polecam!!

Polecane