spektakl

Zielony Kopciuszek - Teatr Kultureska

spektakl

Zielony Kopciuszek - Teatr Kultureska

Zielony Kopciuszek - Teatr Kultureska - Bilety na spektakl teatralny

Zapraszamy na spektakl pt. „Zielony Kopciuszek” w wykonaniu Teatru Kultureska organizowany w z okazji Dnia Dziecka w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w sobotę 29 maja 2021 o godzinie 15:00 i 17:30.

“Zielony Kopciuszek” to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.

To autorska adaptacja baśni o Kopciuszku, oparta na autorskim scenariuszu i bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Spektakl opatrzony jest barwną scenografią i ręcznie robionymi kostiumami. Pełna dobrego humoru historia rozbawi małych i dorosłych widzów.

Spektakl, dzięki baśniowej atmosferze gwarantuje niezapomniane przeżycia teatralne. Adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).

Okrutny los skazał Kopciuszka na mieszkanie z macochą i dwójką brzydkich sióstr. Dobra bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Zawsze przecież może liczyć na wsparcie zabawnych przyjaciół – Motylka Emilki i Szczurka Burka. Dzięki nim w spektaklu wszystko potoczy się, jak w bajce – magiczna przemiana w księżniczkę pozwoli Kopciuszkowi dotrzeć na bal, na którym spotka wymarzonego księcia. Zgodnie z treścią bajki o Kopciuszku, czar pryśnie o północy. Dlaczego? Bo królewicz okaże się Księciem von Bałaganem, który nie dba o przyrodę. Kopciuszek nie chce żyć w królestwie, nad którym unosi się smog, a ludzie nie segregują śmieci. Jak odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, rozkochanego w czystej naturze? Wraz z dziećmi Książe będzie poszukiwał odpowiedzi na to pytanie.

Czas trwania spektaklu: ok. 60 minut

Cena biletu: 10 zł

Bilety na spektakl dostępne są na stronie www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 8 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn., wt., czw., pt. w godz. 8:00-16:00 i śr. w godz. 10:00-18:00.

W trosce o bezpieczeństwo widzów oraz w związku z aktualnie obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych obowiązuje zajętość maksymalnie 50% miejsc w Sali Widowiskowej. Widzowie będą zajmować co drugie miejsce. Spektakl zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej.
Obowiązuje:
• dezynfekcja dłoni przy wejściu
• obowiązek zakrywania ust i nosa
• zachowanie 1,5 m odległości od innych osób
Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super spektakl, piękne kostiumy :)
Świetny spektakl dla dzieci i dorosłych. duża Dawka humoru i edukacyjne przesłanie jak dbać o naszą matkę ziemię :) Serdecznie polecam
Było pięknie! Kultureska jest najlepsza!
Bardzo wysoki poziom i pełny profesjonalizm. Cudowne, anielskie głosy, bardzo ciekawie opowiedziana historia... Sceny z balu, to była magia...mimo 30 lat poczułam się jak w bajce! Syn czterolatek, również zachwycony. Polecam, bardzo polecam!
Bardzo dobre przedstawienie, zabawne dla dzieci i dorosłych. Piękne kostiumy i ciekawa fabuła. Aktorzy są przekonywujący i świetnie śpiewają. Animacje na szczudłach też bardzo dobrze przygotowane. Super impreza!
Super przedstawienie z przesłaniem dla dzieci ;) dziecko zachwycone
Bardzo przyjemne w odbiorze dla dzieci przedstawienie, mądre, edukujące. Świetna atmosfera, interakcja z dziećmi. Super!
Bardzo fajna bajka,dzieci były zachwycone. :)
Kiedy słyszę "Kultureska", wiem że będzie fajna zabawa i dzieciaki nie będą się nudzić. Zresztą rodzicom też nuda nie grozi:-) Szczerze polecam!
Swietne spotkanie zarowno dzieci jak i my dorosli pod ogromnym wrazeniem . Polecamy goraco, ciekawa historia, piekny wokal :).
Było magicznie, przepiękne melodie, bardzo sympatyczni aktorzy :) POLECAM!!
Zachęcam każdego, małego i dużego, do zobaczenia spektaklu. REWELACJA!!!
Syn (5lat)rok temu i teraz oglądał spektakl jak zaczarowany! To stanowczo najlapsza grupa teatralna dla dzieci! Na ich przedstawienia można iść w ciemno by z czytania opisu!

Polecane