spektakl

"Zimowa Kraina Czarów" Teatr w Ruchu

spektakl

"Zimowa Kraina Czarów" Teatr w Ruchu

"Zimowa Kraina Czarów" Teatr w Ruchu - Bilety na spektakl teatralny

Po długiej przerwie zapraszamy na nasz cykl spektakli rodzinnych! W najbliższą sobotę tj. 20.02. o godzinie 10:00 pojawi się w Dworze Czeczów Teatr w Ruchu, który wykona spektakl pt. "Zimowa Kraina Czarów". Zapraszamy wszystkich, którzy stęsknili się za nami!
Bilety do nabycia na biletyna.pl lub ewentualnie na miejscu w dniu wydarzenia, o ile nie wyprzedadzą się wszystkie online!
Bilety:
-normalny 13zł/os. cena dla dorosłego lub dla dziecka tzn. 1 bilet = 1 osoba
-ulgowy 10zł/os. dla posiadaczy kart lojalnościowych "Podgórze w Kulturze" i "Karta Seniora CKP"
Opis:
Mieszkańcy lodowej krainy: Pingwin Tup Tup, Łoś Anatol i Snieżynka Marcelinka trafiają na folder zapraszający do Ciepłych Krajów gdzie znajduje się... Magiczny Pył! Pył ten według legendy spełnia marzenia. Nasi bohaterowie decydują się na długą i niebezpieczną wyprawę, aby ziściły się ich pragnienia. Po drodze jednak okazuje się, że nie zawsze to, czego chcemy jest dokładnie tym, czego potrzebujemy. Napotkana w Ciepłych Krajach Pszczoła Wesoła uświadamia im, że musimy zadbać o przyrodę, bo to ona nas wszystkich łączy. Łoś zakochuje się w Pszczole, a Pingwin zostaje sam. Ale może nie całkiem...?
Spektakl jest INTERAKTYWNY - dzieci biorą czynny udział w wydarzeniach rozgrywających się na scenie. Niesie ze sobą treść edukacyjną w zakresie ekologii. Uczy o konieczności zatroszczenia się o naturę jako wspólne dobro wszystkich stworzeń. Pokazuje także, że tym co pomaga spełniać marzenia, jest nasza własna siła, dobroć i wiara w siebie.
ZAPRASZAMY!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Zimowa Kraina Czarów" Teatr w Ruchu

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl