spektakl
Związek otwarty

spektakl

Związek otwarty

Związek otwarty - Bilety na spektakl teatralny

Związek otwarty | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Wspaniała farsa napisana przez włoskiego laureata literackiej Nagrody Nobla Dario Fo, jego żonę Frankę Rame i ich syna Iacoba Fo jest przewrotną, przezabawną komedią.Ale jest także majstersztykiem dramaturgicznym: to teatr w teatrze, w którym poczesne miejsce zajmują bezpośredni kontakt i dialog z widzem. „Jeśli otwarty związek dwóch osób ma funkcjonować, może być otwarty tylko z jednej strony: ze strony mężczyzny. Bo jak się związek otworzy z obu stron, to powstaje… przeciąg!”

ON: dotknięty szaleństwem mężczyzn po czterdziestce, rozpaczliwie poszukujący uciekającej młodości w kolejnych romansach.
ONA: nałogowo uzależniona od nieudanych prób samobójczych, stojąca na krawędzi załamania nerwowego i oczywiście… dotknięta szaleństwem kobiet po czterdziestce.
ONI: Małżeństwo przechodzące poważny kryzys. Kryzys w małżeństwie bywa niekiedy zabawny. Kryzys we włoskim małżeństwie jest po prostu komedią. Zazdrość, miłość, przywiązanie - wszystkie te uczucia zostaną wystawione na ciężką próbę kiedy
ON zaproponuje zmianę ich małżeństwa w związek otwarty, a
ONA – początkowo wrogo nastawiona – odnajdzie się w tej zmianie nad wyraz dobrze.

Reżyseria - Żanetta Gruszczyńska -Ogonowska i Wojciech Rogowski,

Obsada: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska i Wojciech Rogowski
Dramaturgia i oprawa muzyczna- Tomasz Ogonowski
Scenografia i kostiumy: Beata Jasionek
Inspicjent: Izabela Rogowska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Sztuka pierwsza klasa ale jej aranżacja to już chyba należny powiedzieć "ponadklasowa". Gra aktorska godna sceny wielkiego teatru. Aktorzy dają z siebie wszystko, nie ograniczają swego kunsztu "do prowincjonalnego poziomu bo grają na prowincji" co u innych zdarza się zanotować. Bałtycki Teatr Dramatyczny wie jak grać. I jeszcze jedno: w końcu cena biletu nie odstrasza - 30zł. Można? Można.
Ciekawie poprowadzony występ z delikatnym zaangażowaniem widowni. Przyjemnie i wesoło spędzony czas.
Bardzo lekka i zabawna komedia.
Dużo dobrej zabawy. Gra aktorska na wysokim poziomie. Polecam
Wspaniała gra dwójki aktorów. Bawiliśmy się śmiejąc wspaniałe.
byliśmy bardzo zadowoleni z występu. niecodzienna forma, nieszablonowe zakończenie. szkoda tylko że było tak krótko - aż chciałoby się poznać "profesora". Polecam wszystkim bardzo gorąco!
Kapitalna gra aktorska, polecam z czystym sumieniem 😀

Polecane