spektakl balet

Kryptonim 27 Art Color Ballet

spektakl balet

Kryptonim 27 Art Color Ballet

Kryptonim 27 Art Color Ballet - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl KRYPTONIM 27 w wykonaniu Art Color Ballet, przeniesie nas w niezwykłą wizję świata Mistrza Beksińskiego i w przestrzennym wymiarze spróbuje rozczytać ukryte znaczenia jego dzieł. Widz wniknie w przestrzeń stworzoną z ruchomych obrazów, baletowych ciał, hologramów i żywej muzyki. Między jawą i snem, w galerii i na scenie – w niejasnym planie fantastycznych wizji, nadwrażliwej wyobraźni i ukrytych lęków…

choreografia, reżyseria, projekt plastyczny: Agnieszka Glińska – Art Color Ballet

muzyka: Nikola Kołodziejczyk

animacja: Paweł Kamykowski, Szymon Kamykowski

produkcja: Nowohuckie Centrum Kultury

Spektakl odbywa się w ramach wydarzenia Open Eyes Festival, towarzyszącego drugiej edycji kongresu Open Eyes Economy Summit, która odbędzie się w listopadzie 2017 roku w Krakowie. Podczas Festivalu zostaną zaprezentowane wydarzenia kulturalne (koncerty, spektakle, wystawy itd.) realizowane przez polskich artystów. W swoim założeniu bowiem, Festival ma pełnić dwojaką funkcję – prezentowanie ciekawych wydarzeń artystycznych wśród międzynarodowej publiczności kongresu (jest więc ukierunkowany na promocję polskiej kultury), oraz przybliżenie mieszkańcom Krakowa i Małopolski oraz odwiedzających je turystom wydarzeń, które do tej pory nie gościły na krakowskiej scenie artystycznej, bądź nie były prezentowane szerokiej publiczności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kryptonim 27 Art Color Ballet

Mistyczne przeżycie.
WSPANIAŁE WIDOWISKO!!!
Rewelacyjne, hipnotyzujące widowisko. Chętnie zobacze go jeszcze raz.
Niesamowity, odważny spektakl pełen emocji które przenikają widza nie tylko podczas jego trwania ale i długo po jego zakończeniu.Fantastyczni soliści którzy świetnie dopełniali spójną całość.Trzeba przeżyć te emocje na żywo. Zdecydowanie polecam.
Fantastyczne widowisko artyści zatańczyli na najwyższym poziomie muzyka fantastyczna całość oceniam bardzo wysoko uważam że powinny być owację na stojąco brawo !
Byłam po raz drugi i po raz drugi jedno słowo: mindblowing!
Wspaniałe :) Z niecierpliwością czekam na kolejne występy Art Color Ballet
Cudownie, klimatycznie, odużająco, magicznie, mrocznie i ekscytująco!!!!
Rewelacja! Świetna muzyka, oprawa wizualna wraz z grupą baletową. Wszystko dograne co do najdrobniejszego szczegółu. Wszystko razem stworzyło niesamowitą atmosferę pozwalającą spojrzeć inaczej na twórczość Beksińskiego.
Niezapomniane przeżycie
Bardzo ciekawe podejście do tematu Beksiński & balet. Świetna oprawa muzyczna. Polecam!
Rewelacyjne przedstawienie!
Znakomity spektakl, nowatorska wizja, która wciąga od pierwszych minut, świetne wykonanie. Bardzo polecam olecam
Niezwykle plastyczne widowisko, cudowna muzyka, dynamiczne wizualizacje i to wszystko podkreślone tańcem. Zdecydowanie warte polecenia !
animacje świetne, bodypaint również, tanecznie tak sobie (synchronizacja....)
Widać ogrom pracy artystów ale niestety wrażenia nie do końca pozytywne. Dla mnie sztuka przez duże "S" jednak całkiem niezrozumiała. Zbyt długie wątki, powolne i ciężkie akcje, obrazy w dużej mierze jak z filmu "Noc żywych trupów" Wyszłam bez entuzjazmu, emocji i z poczuciem że taki rodzaj sztuki to nie dla mnie. Szukając głębi nie znalazłam przesłania. Może nie dojarzałam... Niestety nie mogę polecić moim znajomym. Plus dla instrumentalistow
Niesamowity spektakl. Chętnie przeżyłabym to ponownie.
Daję 5 ponieważ było to zachwycające widowisko, natomiast nie odczułam tego dramatyzmu i klimatu, który przenika obrazy artysty.
Poruszający, wstrząsający, wspaniały, obłędny! Tak, to są słowa, które opisują ten spektakl. Art Color Ballet jak zwykle perfekcyjny.
SZTUKA - największymi możliwie literami. Nie umiem obojętnie ocenić tego Przedstawienia. Fantastyczna praca całego Zespołu,Nieprawdopodobna wyobraźnia Twórców...cóż tu pisać!!
Zapiera dech, rewelacja!
Rewelacyjne widowisko łączące balet, wizualizacje, muzykę na żywo, wokalizy, zabawę światłem. Jeśli widz zna twórczość Beksińskiego, to dostrzeże dodatkową jej głębię. Jeśli nie zna, to po spektaklu będzie głodny jej poznania. Brawo dla młodego zespołu twórców i wykonawców.
Wspaniałe widowisko, genialne pod każdym względem-wizualnym,muzycznym i klimatycznym po Wielkim Mistrzu
Spektakl niesamowity!!! Majsetrsztyk artyzzmu w każdym zakresie....szkoda że tak szybko się skończyło. Czekam na więcej tego typu projektów.
Super super super! polecam każdemu :) zapiera dech i wgniata w fotel :D
Niesamowite emocje...dziękuję:-)
Niezwykły spektakl! To obowiązkowa pozycja dla wielbicieli sztuki Zdzisława Beksińskiego. Muzyka, scenografia, reżyseria, wizualizacje, ogólnie cały performens na godny polecenia.
Spektakl jest niesamowity i dopracowany w każdym detalu. Muzyka, wizualizacje, choreografia oraz akrobacje robią wspaniałe wrażenie i sprawiają, że sztuka Beksińskiego nabiera w oczach widzenia nowego wymiaru, staje się żywsza i wciąga bez reszty. Poziom zdecydowanie światowy!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl