Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

Ławeczka

spektakl

Ławeczka

Ławeczka - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Słynna komedia rosyjskiego dramatopisarza była już w Polsce grana dziesiątki razy. To słodko-gorzka opowieść o mężczyźnie z przeszłością i kobiecie po przejściach. Ona i On spotykają się przez przypadek w parku. On chciałby się wprosić na noc, ona pragnie miłości i stabilizacji. On - tajemniczy i oszczędny w słowach, ona - subtelna i wrażliwa. Czy spotkanie na tytułowej ławeczce odmieni ich los? Być może gdzieś już kiedyś się poznali?

Kameralny spektakl teatru Scena Poczekalnia w reżyserii Roberta Czechowskiego to opowieść o potrzebie bliskości i zrozumienia, a także o tym, że relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną to nieustanna gra pozorów. W rolach głównych występują Izabela Noszczyk i Dariusz Taraszkiewicz. Premiera odbyła się w czerwcu 2007 r. w Kaliszu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ławeczka

Bardzo przyjemna sztuka, odzwierciedlajaca rzeczywiste relacje zachowania kobiet i mężczyzn. Pełna humoru i refleksji. Bardzo polecam 😀
11.10.2019 08:25
Spektakl rewelacja. Piątkowy wieczór po tygodniu pracy, spędzony na wspaniałej rozrywce poruszającej problemy w obszarze zaufania, miłości, zdrady jak i innych dylematów moralnych. Zaprezentowany z dużą dozą humoru i refleksji nad dokonywanym przez nas wyborem wyjścia z kryzysowej sytuacji. Lubiącym dobrą rozrywkę po pracy oraz super grę aktorską w tym składzie, zdecydowanie polecam spektakl Ławeczka.
cronat 15.09.2019 15:01
Super ..... mile spędzony czas, tak szybko .... i koniec sztuki.
elao 15.09.2019 10:13
Spektakl rewelacja! Polecam z całego serca.
az 15.09.2019 08:32

Polecane z kategorii spektakl