Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

sport

Chojrak Boxing Show

sport

Chojrak Boxing Show

Chojrak Boxing Show - sport
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Chojrak - Boxing Show to pierwsze w Polsce bokserskie talent show. Teatralna sceneria, sprawdzeni w boju i obyci w ringu zawodnicy oraz mocna formuła: jednorundowe pojedynki po 10 minut. Wszystko bez limitów wagowych! 14 stycznia eliminacje wyłoniły najlepszych. Do etapu turniejowego zakwalifikowali się byli mistrzowie Polski w boksie, zawodowcy, bardzo doświadczeni zawodnicy z mieszanych sztuk walki czy kickboxingu oraz np. zwycięzca turnieju Wotore. Wszyscy walczą o to, by być najlepszym, zdobyć uznanie komisji oraz 50.000zł.

Szykujcie się na ogromne emocje i walki największych twardzieli. Dystans 10 minut bez przerwy wymaga świetnego przygotowania kondycyjnego i taktycznego. Tu nokauty będą wisieć w powietrzu, a mała, kameralna publiczność, na której zasiądzie jedynie 260 osób gwarantuje niesamowite przeżycia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Chojrak Boxing Show

Sama gala pod kątem widowiska- super! Mega ciekawa formuła. Minusy: brak baru/miejsca gdzie można kupić napoje, brak jakiejkolwiek oprawy muzycznej oraz ledwo słyszalne głosy jury na publiczności. Do syzbkiej poprawy przez organizatora i będzie gitara!
Filet 04.03.2023 10:33

Polecane z kategorii sport