sport

FEN 18 SUMMER EDITION

sport

FEN 18 SUMMER EDITION

FEN 18 SUMMER EDITION - Bilety na wydarzenia sportowe

Polska organizacja sztuk walki znów powraca na wybrzeże. Koszalin stanie pod znakiem kolejnej gali Fight Exclusive Night, kiedy FEN 18 Summer Edition sprowadzi 12 sierpnia do klatki m.in. gwiazdy piórkowej kategorii wagowej, czyli Kamila Łebkowskiego i Bartosza Koperę.
Kamil Łebkowski to jeden z największych bohaterów Fight Exclusive Night i jeden z najbardziej aktywnych zawodników. Z rekordem 16-5 wystąpi w głównej walce wieczoru, a będzie to jego trzecia gala z rzędu. W co-main event natomiast zobaczymy Andrzeja Grzebyka. Podkarpacki fighter zapewne będzie chciał utrzymać „win streak” i zakończyć swój pojedynek zwycięstwem. Na dziesięć wygranych starć, aż siedem Grzebyk zakończył przed czasem. Duże emocje wzbudzą także kolejne nazwiska z karty walk: Kopera, Georgas, Janusz, Rębecki, czy powracający do klatki „Pająk” zapewnią widzom i fanom sztuk walki niezapomniane widowisko.
Karta walk FEN 18:
• TBA VS Kamil Łebkowski 66 kg
• TBA VS Andrzej Grzebyk 84 kg
• Aleksander Georgas VS Bartosz Kopera 66 kg
• *TBA VS TBA
• TBA VS Mateusz Rębecki -70 kg
• TBA VS Wojciech Janusz -93 kg
• TBA VS TBA
• TBA VS Oskar Somerfeld -70 kg
• Tomasz Stasiak VS Łukasz Stanek -77 kg
• Mateusz Symoczko VS Piotr Walawski 84

Federacja Fight Exclusive Nikt to największy w Polsce organizator gal walk na zasadach MMA i K-1. Zrzesza ponad 50 zawodników z całego świata w tym kobiet, w 12 kategoriach wagowych. W tej chwili przystępuje do organizacji 18 gali, która odbędzie się w Koszalinie.

Kategorie cenowe stolików:
Stoliki - rząd 1 najbliżej ringu:

Exclusive: cena 1000 zł szt (w cenie catering, Sushi, napoje, alkohol)

Elite: cena 600 zł za szt (w cenie catering; napoje, alkohol płatne)

2 rząd stolików:

Elite cena 400 zł szt (w cenie catering; napoje, alkohol płatne)

3 rząd stolików:
300 zł szt (w cenie catering; napoje, alkohol płatne)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje FEN 18 SUMMER EDITION

Wykupione miejsca od 5-11 w sektorze G okazały się wielkim rozczarowaniem. Ku naszemu zdziwieniu na tych miejscach została ustawiona kamera... Musieliśmy szukać innych miejsc...
Witam bardzo serdecznie wszystkich czytających (obrazków nie będzie). Troszkę się zawiodłem. Stałem na deszczu wspólnie z bliskimi mi osobami i musiałem czekać na otwarcie drzwi mimo, iż było już gruuuuuubo po 18 ( o 18 był początek ). Przyjechałem ok. 17:40 także rozumiecie moje rozżalenie. Z cukru nie jestem ale moi najbliżsi są dla mnie najważniejsi a to ja ich zaprosiłem. Nikt mi nie był w stanie wytłumaczyć dlaczego, skąd wzięło się opóźnienie. Po wejściu na Halę widowiskową moim oczom ukazała się już rozpoczęta walka. I ten szok... pytania w głowie : Czy za ten pojedynek akurat nie zapłaciłem? Nie byłem godny obejrzenia? :) Pojedynki bardzo fajne :) to tak z pozytywów. Aaaaaa i rozumiem, że to naganianie pieniądza czy jak to, niektórzy wolą PINIONDZA ale przerwa z przerwą goniona przerwami to chyba lekka przesada :) Jednym zdaniem : To zawodnicy, którzy wkładają serce w treningi i walki odwalają za Was robotę :) A emocje tworzą ludzie na trybunach :) Pewnie mój komentarz zostanie usunięty :) Tak czy siak dziękuję i pozdrawiam. Wyraziłem jedynie swoje zdanie :)
he he ;)impreza przednia,Pająk wygrał,......see you in valhalla!!!
Zbyt pozno wpuszczaliscie ludzi na hale .. Podczas dlugich przerw pomiedzy walkami nudy .. Poziom sportowy na plus..

Polecane z kategorii sport