sport

FEN 19 Bitwa o Wrocław

sport

FEN 19 Bitwa o Wrocław

FEN 19 Bitwa o Wrocław - Bilety na wydarzenia sportowe

Już 14 października 2017 federacja Fight Exclusive Night po raz siódmy zawita do Wrocławia. FEN19 „Bitwa od Wrocław” odbędzie się w Hali Orbita, a zobaczymy w niej aż 10 pojedynków – 7 w formule MMA i 3 w K-1. Będą powroty, będą walki o pasy mistrzowskie oraz spektakularne rewanże.

Włodarze federacji FEN zapewniają, że przygotowali piekielnie mocną kartę walk, jednak na tą chwilę zdradzają tylko dwa zestawienia. Jednym z nich będzie pierwszy w historii FEN „Freak Fight” – w formule MMA i w kategorii do 77kg zmierzą się „Arab” i „Ruby. Gabriel Al-Sulwi, czyli „Arab”, to 24-latek pochodzący z Rzeszowa, któremu MMA pozwoliło pokonać problem z narkotykami i znaleźć nowy cel w życiu. Z kolei Bartłomiej Brzeziński, czyli „Ruby”, znany jest przede wszystkim jako raper „Ganja Mafia”, lecz od dłuższego czasu równie intensywnie trenuje sporty walki.

Drugim spektakularnym pojedynkiem, jaki zobaczą kibice w Hali Orbita, będzie starcie pomiędzy Pawłem Biszczakiem (24-3) z Wojciechem Wierzbickim (13-3). Będzie to rewanż za pojedynek ze stycznia 2017 roku, kiedy to w Lubinie lepszy okazał się Biszczak. Pojedynek odbędzie się w formule K-1, a jego stawką będzie pas mistrzowski FEN w kategorii do 77 kg.

Kategorie cenowe:

Exclusive: cena 1000 zł, 800zł szt (w cenie catering, Sushi, napoje, alkohol)

Elite: cena 600 zł, 400zł, 300zł, 250zł szt (w cenie catering; napoje, alkohol płatne)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje FEN 19 Bitwa o Wrocław

Zabawa byla super. Jedynie ze Organizator w polowie imprezy probowal moja dwa miejsca zamienic na gorsze poniewaz gowny Sponsor dosiadl sie do naszego stolika i chcial go tylko dla siebie i jego przjaciol.
Super impreza !
świetna impreza i chociaż to nasza pierwsza w tej federacji to napewno nie ostatnia.
Julka 17.10.2017 09:32

Polecane z kategorii sport