sport

FEN 20 - Next Level

sport

FEN 20 - Next Level

FEN 20 -  Next Level - Bilety na wydarzenia sportowe

Po udanej gali FEN 19, która odbyła się 14 października we Wrocławiu, Federacja FEN z mocnym uderzeniem.
Nadchodzi FEN 20 NEXT LEVEL – jubileuszowa 20 gala przeniesie nas w inny poziom walk MMA i K1. Podczas gali zobaczymy walki gwiazd Federacji, walki o pas FEN. To będą niezapomniane emocje.
Musicie to zobaczyć!!!
Więcej na www.fen-mma.com
Fight Exclusive Night to dynamicznie rozwijająca się federacja, od 2013 roku organizująca w dużych miastach Polski gale walk na zasadach MMA i K-1 – sportów walki, których popularność rośnie w błyskawicznym tempie. Imprezy pod szyldem FEN to przygotowywane z dużym rozmachem, spektakularne widowiska sportowe dla tysięcy kibiców na trybunach i milionów widzów przed telewizorami, szeroko komentowane w mediach, internecie i social mediach.

Aby zapewnić najwyższy poziom sportowy swoich gal, Fight Exclusive Night nieustannie poszukuje najlepszych zawodników MMA i K-1, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Z organizacją FEN związani są kontraktami zarówno młodzi, wyróżniający się talentem, ambicją i determinacją zawodnicy, jak i utytułowani weterani różnych sportów walki, którzy z sukcesami kontynuują sportową karierę w klatkoringu MMA. Są wśród nich tacy znakomici fighterzy, jak Marcin Zontek, Marcin Bandel, Paweł Kiełek, Róża Gumienna, Roman Szymański, Tymoteusz Świątek, Rafał Błachuta, Paweł Hadaś, Albert Odzimkowski Kerim Abzailov, Pawel Biszczak, Arkadiusz Wrzosek, Michalski Michał, Marat Waliczek
MMA to sport kompletny, widowiskowy, emocjonujący i energetyzujący. Ponieważ reguły tego sportu dopuszczają użycie niemal wszystkich technik sztuk walki wręcz, wyniki pojedynków są trudne do przewidzenia, zwroty akcji następują jeden po drugim, a faworyci stosunkowo często schodzą z ringu pokonani. Tu nie ma miejsca na nudne starcia, a wiele walk kończy się przed czasem.

Wbrew powszechnie pokutującej opinii, mieszane sztuki walki to nie „wolna amerykanka”, czyli brutalne bijatyki bez zasad, ale dyscyplina wymagająca od zawodników zarówno nieprzeciętnej siły mięśni, sprawności i wytrzymałości, jak i świetnego opanowania wielu technik, myślenia taktycznego i niezwykle silnej psychiki.

Opis kategorii:
Vip Exclusive - w cenie biletu catering, napoje, alkohol twardy w cenie
Vip Elite w cenie biletu catering, napoje, dostęp do strefy płatnej twardego alkoholu

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje FEN 20 - Next Level

Brak recenzji

Polecane z kategorii sport