sport

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman

sport

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman - Bilety na wydarzenia sportowe

Strongman Team Poland zaprasza na Zawody do Ząbek.
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman

Opóźnione wydarzenie o godzinę, występy odbywały się za daleko - trzeba było uprzedzić klienta że ma przyjść z lornetką.
Nie mielismy gdzie siedziec a bylismy z dzieckiem wozkiem, kazano nam isc na sama gore po schodach ja musialem wnosic wozek a zona dziecko bo stadion nie jest przystosowany do wózków
Według mnie powinno się wpuścić ludzi na murawę, za duża odległość od całych zawodów.
Wybrałem się na to wydarzenie, bo było to coś nowego w tych rejonach i na pewno skusiły mnie osoby Roberta Burneiki i Mariusza Pudzianowskiego. Niestety organizacja nie była na najwyższym poziomie, publiczność pomiędzy kolejnymi konkurencjami była po prostu znudzona. Prowadzący powinien bardziej włączać w to wszystko publiczność, powinno być więcej atrakcji dla widzów.
Wydarzenie samo w sobie interesujące choć mało ciekawie przedstawione.
Bawiliśmy sie dobrze mimo przerw zawodowych dj dawał czadu z dobrą muzyką
Bardzo słaba organizacja imprezy, konkurencje rozgrywane daleko od publiczności przez co jedynie kule były ciekawe i widowiskowe. Słaby poziom zawodników, przeciąganie imprezy oraz spóźnienia. Ogólnie duży minus.
Bardzo dobra organizacja, oby więcej takich imprez.
Bardzo słaba organizacja. Widzowie czekali na rozpoczęcie prawie 2 godziny bez żadnej informacji co się dzieje, poza tym między konkurencjami były bardzo długie przerwy. Wyglądało jakby na bieżąco były przygotowywane konkurencje. Ludzie nim się zaczęło już byli znudzeni.
duczyminek 22.06.2015 08:36
fajnie, ale strasznie długo, w czasie oczekiwania od 12-tej do 13.30 nic się nie działo
Poziom zawodników pozostawiał wiele do życzenia. Dodatkowo przerwy pomiędzy "rundami" i konkurencjami były bardzo długie. Więcej czekania niż oglądania. Pomysł z konkursem na pozowanie - całkiem fajny. Prowadzący jak i goście spisali się bardzo dobrze.

Polecane z kategorii sport