sport

POLSAT BOXING NIGHT - ADAMEK vs SZPILKA

sport

POLSAT BOXING NIGHT - ADAMEK vs SZPILKA

POLSAT BOXING NIGHT - ADAMEK vs SZPILKA - Bilety na wydarzenia sportowe

8 listopada oczy całej bokserskiej Polski zwrócą się na Kraków, gdzie w pojedynku wieczoru gali Polsat Boxing Night zmierzą się najbardziej utytułowany polski pięściarz zawodowy Tomasz Adamek i charyzmatyczny Artur Szpilka.

Adamek i Szpilka od dłuższego czasu toczyli ze sobą pojedynek na słowa, 8 listopada w końcu przemówią pięści. O tym, który z nich jest lepszym bokserem w królewskiej wadze ciężkiej, który bije mocniej i który ma większe serce do walki, zadecyduje zakontraktowany na 10 trzyminutowych rund bój anonsowany pod hasłem „Chwila Prawdy”!

37-letni Tomasz Adamek w swojej bogatej karierze zawodowej sięgał po mistrzowskie pasy wag półciężkiej i junior ciężkiej. Walczył także, bez powodzenia, o pas WBC z legendarnym czempionem wszech wag Witalijem Kliczką.
12 lat młodszy Artur Szpilka marzy o tym, by dokonać tego, co nie udało się Adamkowi - chce zdobyć dla Polski tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. Najpierw musi jednak pokonać Tomasza Adamka.

8 listopada, Kraków- Adamek kontra Szpilka! Wielki czempion kontra nadzieja polskiego boksu! Nie może Cię tam zabraknąć!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje POLSAT BOXING NIGHT - ADAMEK vs SZPILKA

Generalnie nie jestem fanatykiem boksu, najlepsze walki zdecydowanie odbyły się z udziałem Kosteckiego, i Artura Szpilki któremu poszedłem tam kibicować. Poza okrzykami od strony pół-mózgów jednego z krakowskich klubów wszystko było ok.
Wydarzenie pod względem sportowym bardzo dobre. Idealnie zestawienie i dobór przeciwników i jeśli wziąść pod uwagę że w 5-iu walkach wygrali nie faworyzowani zawodnicy, to było to spore zaskoczenie, które niosło ze sobą sporo emocji. Słowem zwyciężył sport.
wydarzenie sportowe na dużym poziomie
Było Super
Na takich wydarzeniach trzeba się pojawiać. Niesamowita atmosfera wywołana dopingiem kibiców, piękna arena, piękny kraków. P.S. dziękuję stronie biletyna.pl za dostarczenie biletów
Następnym razem obsługa wstępu powinna być lepiej zorganizowana, dłuższe ogrodzone korytarze do wejścia gdyż był straszny bałagan nie wiadomo było jak wejść kolejki były nie wiadomo dokąd, ludzie wpychali się z każdej strony
Bardzo dobra

Polecane z kategorii sport